czwartek, 23 czerwca 2011

Wyniki konkursu "Rozsypane wspomnienia"

Muszę przyznać, ze bardzo cieszy mnie frekwencja w konkursie. Mam nadzieję, że zarówno nagroda jak i forma konkursu przypadła Wam do gustu.

I Miejsce i nagrodę: książkę "Rozsypane Wspomnienia" Jolanty Kwiatkowskiej otrzymuje martitkusia za komentarz:

"Cenię mojego Tatę za to jaki jest tak po prostu. Za codzienne chwile spędzany razem z nim, za wszystkie rozmowy. Przede wszystkim za cierpliwość, której musiał mieć sporo aby dać sobie ze mną radę ;-))) Za to, że zaraził mnie optymizmem i podarował wiele cennych życiowych rad, w końcu jako człowiek starszy ma spore doświadczenie. Cenię Tatę za miłość! Ale również za to, że w każdej chwili mogę z nim porozmawiać i podzielić się radościami czy smutkami. On jest zawsze ze mną - wspiera mnie i pomaga jak może. To dzięki niemu mam tyle ambicji i chęci do działania, a przede wszystkim pomagania innym. Cieszę się, że jestem córeczką Tatusia :-)))"

Postanowiliśmy również przyznać dwa wyróżnienia w konkursie. Wyróżnione osoby otrzymają w nagrodę zestaw zakładek książkowych, a są nimi: 

jolinka, za komentarz: Uczy mnie żyć i pokazuje tylko jasne strony istnienia.Umie i chce słuchać,a to bezcenny dar.Pielęgnuje wspomnienia i historie rodzinne i potrafi zaszczepić swoją miłość do przeszłości dzieciom i wnukom.Nauczył mnie patrzeć na świat sercem i rozumem.Chcesz to możesz-powtarza,a ja słucham i spełniam jego marzenia.

lola za komentarz: Za jego uśmiechnięte, spokojne oczy, które zawsze z takim samym ciepłem patrzą na mnie kiedy "tłumaczy" mi świat. Za wprowadzenie do świata książki, z którego już nigdy nie będę chciała uciec. Za pierwszą książkę, za jazdę na rowerze, za pływanie, za kajaki, za najwspanialsze kanapeczki w niedzielne poranki, no i za to że do dziś kiedy budzę się w nocy to pamiętam, co to takiego ten cały widnokrąg ;) Za to po prostu, że jest najwspanialszym Ojciem na świecie!

Wszystkim innym dziękujemy za udział w konkursie i już jutro zapraszamy na kolejny!

5 komentarzy: