Zostań Redaktorem

Napisz artykuł i zostań redaktorem!

Nasz nowy projekt kierujemy do wszystkich tych, którzy chcieli by na ramach naszego blogu podzielić się swoimi poglądami, spostrzeżeniami, ciekawymi informacjami i wszystkim tym co mogło by innych zainteresować. Masz lekkie pióro, własne zdanie na każdy temat i to „coś” co sprawia, że nie boisz się wypowiadać go głośno? Ciekawe poglądy i barwny charakter to wszystko czego potrzebujesz, aby zostać redaktorem!

Kogo szukamy?

Stawiamy na różnorodność, która jest dla nas bardzo istotna tak więc red może zostać każdy z Was!

Na jakie artykuły czekamy?

Pisać możecie o wszystkim co z książkami w mniejszym lub większym stopniu jest związane. Chętnie przyjmiemy artykuły związane z wydarzeniami takimi jak np.: spotkania autorskie, targi książki. Czekamy również na ciekawe felietony z waszymi przemyśleniami na temat książek, autorów, rynku książki w Polsce i za granicą.

Jeśli jesteś gotowy podjąć to wyzwanie:

• Artykuł wraz z tytułem podeślij w formie doc lub pdf na maila info.blogksiazkowy@gmail.com nie zapomnij się podpisać!

• Każdy artykuł powinien zawierać klauzurę: "Autor artykułu oświadcza, iż posiada pełnię praw autorskich do przekazywanego materiału, które to prawa przekazuje na rzecz bloga Książki Moja Miłość, oświadczając jednocześnie, iż z tytułu przekazania niniejszej publikacji nie będzie w przyszłości rościł sobie żadnych praw, w tym prawa do wynagrodzenia za umieszczenie tekstu jego autorstwa pod adresem http://ksiazkowy-blog.blogspot.com/ oraz na profilu bloga na fb.

• Postaraj się by artykuł był ciekawy. Obecnie nie dajemy żadnych limitów określających długość tekstu artykułu.

• Po zaakceptowaniu, artykuł zostanie umieszczony na naszym blogu

Czy jesteś gotowy podjąć to wyzwanie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz