niedziela, 19 czerwca 2011

Konkurs z okazji Dnia Ojca

Czas na kolejny konkurs!

Zadanie Konkursowe:


W komentarzu poniżej napisz w kilku zdaniach (max 5) za co najbardziej cenisz swojego Tatę i dlaczego?

Czas trwania konkursu:

Na Wasze odpowiedzi czekamy od: 19 - 22.06.2011r.
Wyniki konkursu ogłosimy: 23.06.2011r.

Nagroda:

Nagrodą w konkursie jest książka "Rozsypane Wspomnienia" Jolanta Kwiatkowska

Oprawa: Miękka
Format: 15.0x22.0cm
Język: polski
Ilość stron: 280
ISBN: 9788361297956
Opis: Podobno każdy jest kowalem swojego losu. Małgorzata i Piotr też tak myśleli. Lecz choć starannie zaplanowali przyszłość, przeznaczenie postanowiło zabawić się z nimi. W piątą rocznicę ślubu Piotr zażądał: "Gośka, od dziś opisuj nasze radości i smutki. Wyobraziłem sobie jak obchodzimy diamentową rocznicę. Mamy już dużo czasu dla siebie. Wnuki odchowaliśmy. Prawnuki dorastają. Siedzimy w bujanych fotelach. Okulary na nosie, papucie i ciepłe pledy. W kieliszkach od szampana zaparzone ziółka. Wspominamy, sprzeczamy się, kto z nas lepiej pamięta.Wtedy raz ty, raz ja - przez lupę - czytamy głośno zapisane przez ciebie zeszyty." I właśnie z tych pamiętników poznajemy dalsze losy bohaterów. Jedno na pewno im się udało - dotrzymanie przysięgi, że kochać się będą do końca. A nikt nie ma prawa "rzucać kamieniem" w matkę, która swoje ukochane dziecko oddaje obcej kobiecie. Nikt nie ma prawa twierdzić, że rozwód i ponowne małżeństwo z kimś drugim, zawsze oznaczać musi koniec miłości. Nikt nie ma prawa osądzać kobiety, która nie potrafi kochać drugiego dziecka, ponieważ odebrało jej córkę. Nikt, a jeżeli - to tylko On.
Zasady:

- W komentarzu poniżej proszę pozostawić swojego maila, by w razie wygranej można było się z Tobą skontaktować.

- Zwycięzców konkursu wybierze administracja bloga.

- Z zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo.
16 komentarzy:

 1. Mój tata jest najlepszy na świecie:) Cenię go za wytrwałość bo zawsze dążył do prawdy; za uczciwość, bo zawsze jest po stronie prawa; za gotowość do działania, gdyż jako policjant zawsze był na służbie; i poza prawością i zasadami cenię go za to, że jest Tatusiem swej córeczki:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój tata to taki mamo-tata w jednym, najbliższy mi człowiek. Siwe włosy, broda, wąsy i uśmiechnięte oczy. To po nim odziedziczyłam charakter, upór i ambicję. To on jest bohaterem moich najwspanialszych dziecięcych wspomnień: spacery do lasu, zrywanie stokrotek, wymyślone bajki na dobranoc, wierszyki Brzechwy, żmudna nauka tabliczki mnożenia. Cenię i dziękuję mu za miłość, którą obdarowuje mnie każdego dnia, oraz za to, że codziennie zasypiam ze świadomością, że jestem dla niego ważna - wie, że tego bardzo potrzebuję.

  a_starosta@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Za jego uśmiechnięte, spokojne oczy, które zawsze z takim samym ciepłem patrzą na mnie kiedy "tłumaczy" mi świat. Za wprowadzenie do świata książki, z którego już nigdy nie będę chciała uciec. Za pierwszą książkę, za jazde na rowerze, za pływanie, za kajaki, za najwspanialsze kanapeczki w niedzielne poranki, no i za to że do dziś kiedy budzę się w nocy to pamiętam, co to takiego ten cały widnokrąg ;) Za to po prostu, że jest najawspanialszym Ojciem na świecie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mojego Tatę cenię najbardziej za to, że nie tylko był i jest ojcem, ale chciał i chce nim być, a takie rzeczy widać. Cenię w nim to, że zawsze tłumaczy DLACZEGO NIE i DLACZEGO ŹLE - ja tak nie potrafię, ja najpierw krzyczę, dopiero później tłumaczę. Jestem wdzięczna za to, że nie stawał w poprzek mojej drogi by zmienić jej kierunek i uczył, żeby szanować drogę i wartości innych, nawet jeśli się z nimi nie zgadzam. Chciałabym jak on, wymyślać na poczekaniu bajki dla dzieci, w których dobro zawsze przechodzi ciężką próbę i zawsze na koniec wygrywa.

  niechcemisie@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Mojego tatę kocham za to ,ze wspiera mnie na każdy kroku,pomaga mi,pokazuje życie a jednocześnie nie narzuca mi swego zdania,nie ogranicza.Mój tata to człowiek,który zaraził mnie pasją podróżowania,zmotywowął mnie do jasengo wyrażania swego zdania i asertywności.To wspaniały człowiek

  justynawolny@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. w razie czego mój mail to: izabela-siwiak@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Uczy mnie żyć i pokazuje tylko jasne strony istnienia.Umie i chce słuchać,a to bezcenny dar.Pielęgnuje wspomnienia i historie rodzinne i potrafi zaszczepić swoją miłość do przeszłości dzieciom i wnukom.Nauczył mnie patrzeć na świat sercem i rozumem.Chcesz to możesz-powtarza,a ja słucham i spełniam jego marzenia.
  jolunia559@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję Ci tato za to,że jesteś,za trud włożony w moje wychowanie.Za zaszczepienie we mnie ciekawości świata,uporu dążenia do celu. Chcę Ci podziękować za każdą radę,wskazówkę,pomoc w moich dziecinnych latach jak i dorosłym życiu.Kocham Cię za to jaki jesteś i kim jesteś.
  agszyszkowska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Mój Tata jest jak mój stróż, który pokazuje drogę w chwilach zwątpienia, otacza mnie bepiecznym kręgiem swych ojcowskich postanowień i sprawia, że cenię każdą chwilę z nim spędzoną - gdy opowiada, gdy się śmieje, a nawet gdy siedzi zamyślony. Cenię Tatę za samo jego istnienie w moim życiu:)
  onlyme30@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Cenię mojego Tatę za to jaki jest tak po prostu. Za codzienne chwile spędzany razem z nim, za wszystkie rozmowy. Przede wszystkim za cierpliwość, której musiał mieć sporo aby dać sobie ze mną radę ;-))) Za to, że zaraził mnie optymizmem i podarował wiele cennych życiowych rad, w końcu jako człowiek starszy ma spore doświadczenie. Cenię Tatę za miłość! Ale również za to, że w każdej chwili mogę z nim porozmawiać i podzielić się radościami czy smutkami. On jest zawsze ze mną - wspiera mnie i pomaga jak może. To dzięki niemu mam tyle ambicji i chęci do działania, a przede wszystkim pomagania innym. Cieszę się, że jestem córeczką Tatusia :-)))

  martitkusia@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. za wszystko co mnie nauczył w młodości. Wiązać węzły żeglarskie i krawaty, rozpalać ognisko czy długie godziny przy grze w szachy. Za radę, doświadczenie i mądrości życiowe, tak ludzkie i przydatne. Niezastąpione.

  dariusz.wierzanski@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Kochany TATO chciałabym podziękować:
  Za ten uśmiech cudny z rana, kiedy ja zaspana ledwo z łóżka wstaje.
  Za te lato w Kołobrzegu i Zakopane pełne śniegu.
  Za te słowa jak brzytwa ostre, zmieniające moje życie w wiosnę.
  Za te drobne na cole, miałam za co iść na lody po szkole.
  Za tę herbatę z maliną, potrafiła zdziałać cuda tak jak Twoja miłość.
  Za te pierwsze kroki w świecie dorosłości, były tak piękne i pełne czułości.
  Za tę odwagę w życia niedoli, Ty potrafiłeś tak wszystko ukoić.
  Za te poskładane serce, gdy całe moje życie z powodu miłości było w rozterce
  Za te długie opowieści, których nawet nie potrafię streścić.
  Za tę dłoń otwartą w potrzebie, wiedziałam, że mogę liczyć na ciebie.
  Za te ramiona, które mnie obejmowały, czułam, że to był mój świat cały.
  Za te niekończące się wieczory, które są dla mnie najlepszym wspomnieniem do tej pory.
  Za te nadgodziny w pracy od niechcenia, abym mogła w przyszłości spełnić swoje marzenia.
  Za te stanie nad kołyską, wtedy gdy postanowiłeś, że zrobisz dla mnie wszystko...
  Teraz ja Ci Tato obiecuję, stanę przy Tobie nawet gdy mnie nie potrzebujesz,
  Wyjmę i oddam Ci moje serce, złoże je w Twoje zmęczone ręce,
  Oddam Ci wszystko co najpiękniejsze, bo to, że mam Ciebie jest dla mnie najcenniejsze

  madziulka212@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Bo Jego uśmiech to dotyk słońca każdego ranka, Jego dłonie to praca i upór w działaniu, Jego oczy to mądrość każdego dnia, Jego ramiona to siła, która podnosi z upadków a Jego serce to czułość i miłość codzienności. A najbardziej cenię go za tę anielską cierpliwość, którą ma do nas :)

  pozdrawiam :)
  elle
  emill1@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. za to że najważniejsza dla niego byłam
  za surową minę - gdy coś zbroiłam
  za uśmiech i dumę z moich sukcesów
  za siwe włosy od wielu stresów
  Za dobroć i cierpliwość przez wszystkie lata
  kocham go bo jest najlepszy ten mój TATA ;)

  miimi01@o2.pl

  OdpowiedzUsuń