wtorek, 21 czerwca 2011

Demoniczna zaraza.....


Oczywiście i jak zwykle nastąpił zapłon czyli impuls co słowotok ów poczynił..........

Zaraza....

Z wielu uciech jakie mam ostatnio żadna nie dostarcza mi tyle brechtania się w głos co reklamy telewizyjne..tak tak co niektórzy pomyślą, że żyje życiem bezbarwnym i nijakim...no i dobrze niech tak myślą co do reszty obserwatorów radzę zwrócić uwagę na reklamy medyczne...bo już nie wiem na co tabletki nie wymyślono...i na porost włosa, co można go sobie wyrwać z nosa i na stanie w pionie organów z tendencją do opadania, że o dietach i innych cholerstwach nie wspomnę...Ale w kraju gdzie każdy wie lepiej od lekarza co mu jest...nie dziwi nic...prawda?

Niestety nie wymyślono jeszcze tabletki na chorobę o której będę pisała. Wręcz na epidemię... Tak tak o SAMOTNOŚCI JEST MOWA. Podobno rodzimy się i umieramy w samotności, a przez całe życie walczymy z jej obecnością. Jak na moje oko jest w tym sporo racji. Tworzymy coraz nowsze formy komunikacji,posługujemy się najnowszymi technologiamiprzemieszczamy się z miejsca na miejsce... na niesamowite odległości, ale mimo tego całego buuum technologi dostępności do gadżeciarni i różnych takich tam, nie staliśmy się bliżsi dla siebie samych...

Zaryzykuję i wręcz powiem, że wręcz przeciwnie - jesteśmy bardziej sobie obcy, anonimowi....zainfekowani.... Czarna śmierć...tak onegdaj nazywano epidemię dżumy, która pustoszyła średniowieczną Europę i wyrżnęła w pień 1/3 ówczesnej populacji. Potworna i jak na ówczesne czasy sprytna choroba...lecz nie bez objawów... Samotność nie ma objawów, każdy może mieć gorszy dzień, miesiąc  rok. Może nas boleć głowa, albo ta pogoda znowu daje się we znaki, i nim się spostrzeżemy jesteśmy zarażeni. Kolejno poddają się: wola, zapał, energia,chęć, potrzeba poznawania, ambicja, bo ta zaraza nie infekuje ona tak naprawdę konsumuje nas.

A uzdrowienie jest takie proste, bo natura w swej prostocie jest bezkompromisowa :)))) Ciekawa jestem Waszych pomysłów. Ja już jeden mam. Na Wasze komentarze czekamy w komentarzach poniżej :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz