piątek, 20 maja 2011

Agnieszka Frączek "Kochana mamusia" - recenzja

"Kochana mamusia" Wydawnictwa Debit to ciepła i pełna humoru opowieść o najważniejszej osobie dla każdego dziecka: mamie. Powstało już wiele wierszy, opowiadań i historii na temat matki. Książka Agnieszki Frączak zdecydowanie się z nich wyróżnia. Sam styl pisania autorki jest zaskakujący i niebanalny. Na pewno spodoba się młodszym pociechom. 

Mnie osobiście zachwyciła grafika książki. Twarda i puszysta okładka na pewno uchroni książeczkę przed zniszczeniem. Wspaniałe są ilustracje wykonane przez Elen Lescoat. Dzieci się na pewno nimi zachwycą. Uwagę zwraca też specjalna czcionka opowieści. To też wyróżnia tę książkę od innych.

Tak naprawdę to nie tylko opowieść dla dzieci. W końcu każdy z nas ma matkę i pomimo tego, że dorastamy, wyjeżdżamy i zakładamy własne rodziny, to ciągle pamiętamy i tęsknimy za mamusią. Dorosły w tej książce odnajdzie chwile z dzieciństwa. Przypomni sobie wspólne chwile i zabawy z mamą..

"Kochana mamusia" to idealny prezent na zbliżający się Dzień Matki. Na pewno każda mama będzie zachwycona z takiej niespodzianki.


Książka otrzymana dzięki uprzejmości Wydawnictwa Debit.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz