środa, 31 sierpnia 2011

Nowy serwis internetowy StrefaKsiazki.pl

Witam,

Dziś chciałabym się z Wami podzielić pewną stroną internetowa, która jakiś czas temu odkryłam i uważam, że warto o niej tu wspomnieć.

StrefaKsiazki.pl - to serwis dzięki któremu w sposób bardzo prosty można znaleźć interesujące nas strony na temat książek. W serwisie tym oprócz stron innych serwisów książkowych można również odnaleźć strony blogów literackich, strony aplikacji książkowych, bibliotek czy księgarni internetowych. jak również rożnego rodzaju fora internetowe.


Dużą zaletą tego serwisu jest to, że każdy kto posiada swojego bloga z recenzjami, jest wydawcą, moderatorem forum książkowego czy choćby pracownikiem biblioteki może w prosty sposób dodać do katalogu swoja książkę. Dodatkową zaletą serwisu jest łatwość kategoryzowania poszczególnych stron.

Szczerze mówiąc uważam, że takiej strony na polskim rynku brakowało. Mam nadzieję, ze serwis, który powstał tak naprawdę niedawno będzie się rozwijał nadal i każdy kto będzie poszukiwał na niej blogów literackich, for o tematyce książkowej czy bibliotek znajdzie to na tej stronie i zaoszczędzi ona wielu z nas czasu.

Na serwisie znajdziemy takie kategorie jak: antykwariaty internetowe, audiobooki, blogi książkowe, e-booki, biblioteki i księgarnie, komiksy, ksiązki anglojęzyczne i wiele wiele innych.


Podsumowując zachęcam do dodawania swoich stron i serwisów oraz bibliotek wszystkich blogerów, wydawców oraz wszystkich tych, którzy strony książkowe posiadają i chcą się nimi dzielić z innymi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz