środa, 6 lipca 2011

Piszemy wakacyjne opowiadaniaMamy już za sobą dwie akcje, które z Wami przeprowadziliśmy. Jedną z nich była akcja zbierania przez Was książkowych cytatów, której efektem stał się e-book z cytatami. To właśnie jesteście autorami! E-booka ten za darmo jest do pobrania ze strony wydawnictwa. Druga akcja, w którą mieliście okazje się włączyć to: pisanie opowiadań z okazji Dnia Książki. Z opowiadań tych został również wydany e-book, a dochód .z niego zostanie przekazany na zakup książek dla dzieci z jednej z krakowskich szkół podstawowych. Jeśli ktoś z Was nie stał się jeszcze szczęśliwym posiadaczem e-booka zapraszamy na stronę wydawnictwa w celu jego pobrania.

Dziś chcielibyśmy Was wszystkich zachęcić do wzięcia udziału w kolejnej naszej wspólnej akcji. Tym razem zapraszamy do tworzenia opowiadań wakacyjnych z motywem książkowym.

Aby wziąć udział w naszej akcji należy napisać krótkie opowiadanie max 6 stron A4.

Tematyka opowiadania i rodzaj są dowolne, jednak każde z opowiadań musi posiadać jakieś niewielki wątek książkowy.

Opowiadania w formacie word lub pdf należy wysłać na maila:  ksiazkowy.blog@gmail.com w temacie proszę napisać "opowiadanie"

Termin składania opowiadań: do 21.08.2011r.

Wszystkie opowiadania pod koniec wakacji opublikujemy na naszym blogu, niektóre może już częściowo - podczas trwania naszej akcji.

Wszystkie pytania odnośnie pisania opowiadania proszę kierować na maila:  ksiazkowy.blog@gmail.com

Opowiadanie możecie pisać samemu lub z rodziną czy przyjaciółmi.

Każde opowiadanie należy podpisać imionami i nazwiskami wszystkich autorów.

Wszystkich zachęcamy do czynnego udziału w naszej akcji. Pozwólcie sobie w wakacje zaszaleć i napiszcie ciekawe opowiadanie! Myślę, że może to być ciekawa wakacyjna przygoda.

Zachęcam również wszystkich bloggerów do poinformowania swoich znajomych za pomocą swojego bloga o akcji. Będzie nam bardzo miło. Mam nadzieję, że spiszecie się na medal!

8 komentarzy:

 1. Super sprawa :-) Dzięki za zaproszenie. Mam zamiar z niego skorzystać :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Możecie zaprosić innych umieszczając tę informację na swoim blogu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny pomysł, ja już nawet jedno popełniłam, miałam objawienie, serio...

  OdpowiedzUsuń
 5. Do jutra jest termin oddawania opowiadań! :-))

  OdpowiedzUsuń