sobota, 30 lipca 2011

To co najbardziej lubię!

"To co najbardziej lubię..." to seria książek mająca charakter wychowawczy. W skład całej serii wchodzi pięć pozycji książkowych. Każda z nich jest bardzo ładnie wydana z mnóstwem ciekawych i kolorowych ilustracji, które zadowolą zarówno najmłodszych czytelników jak również ich rodziców i opiekunów. Książki "To co najbardziej lubię..." to pozycje wydane w tym roku (2011) przez Wydawnictwo Debit.

Nie od dzis wiadomo, że wspólne czytanie z dzieckiem lub czytanie dziecku, które jeszcze literek nie potrafi, buduje swoistego rodzaju więź z dzieckiem. Do wspólnego czytania zachęca wielu i my również! Na rynku polskim mamy do czynienia z wieloma pozycjami książkowymi dla dzieci. Jednak nie wszystkie są dość wartościowe. Seria książeczek "To co najbardziej lubię.." sądzę, że zaspokoi oczekiwania wielu rodziców i ich pociech. To wspólnie z nimi możemy odkryć na nowo, wartości rodzinne, dowiedzieć się, że pójście do łózka wcale nie musi okazać się czymś strasznym, a uczęszczanie do przedszkola wcale nie musi oznaczać końca świata.

Książki autorstwa Trace Moroney warto wspólnie z dziećmi przeczytać, bo są to krótkie opowiastki za to bardzo wartościowe, potraktowane często z humorem, ale przede wszystkim bardzo dobrze wydane i można nabyć je za naprawdę niewielką cenę.

Zachęcam zatem do zapoznania się z serią książeczek "To co najbardziej lubię..." oraz do zagłębienia się w jej treść wraz ze swoimi pociechami! Czas spędzony na czytaniu wspólnej opowieści na pewno nie będzie czasem straconym.Książki otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Wydawnictwa Debit

                    

2 komentarze:

  1. Super książeczki, jak tylko je napotkam z pewnością kupie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również ;) I w dodatku mam komu sprezentować (^^,)

    OdpowiedzUsuń