wtorek, 17 września 2013

Wrześniowy Konkurs


Drodzy Czytelnicy!

Jak powiadał Jean-Paul Sartre - "Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek". Tak więc, będąc szczęśliwa, że Was mam i z tak ogromną ochotą odwiedzacie nasz blog postanowiliśmy dziś zorganizować konkurs, dla Wszystkich ludzi szczęśliwych i poszukujących szczęścia.

ZADANIE KONKURSOWE:

Jak odnaleźć szczęście? To nie lada wyzwanie, dla każdego! Napisz w dwóch zdaniach swoją wskazówkę, dzięki której będziemy mogli odnaleźć szczęście.

Przykład: Jeśli chcesz być szczęśliwy - porzuć troski. Szczęście znajdziesz obok siebie.

CZAS TRWANIA KONKURSU:

Konkurs potrwa od 17.09 - 22.09 (włącznie)
Wyniki konkursu ogłosimy po 22.09

NAGRODA:

Nagrodą jest jeden pakiet książek Anny Ficner - Ogonoeskiej ("Alibi na szczęście", "Krok do szczęścia", "Zgoda na szczęście" )

REGULAMIN KONKURSU:

- Organizatorem konkursu jest blog Książki Moja Miłość
- Udział w konkursie może wziąć każda osoba.
- Nagrodą w konkursie jest jeden pakiet książek Anny Ficner - Ogonoeskiej
- Zadanie konkursowe polega na napisaniu w dwóch zdaniach swojej wskazówki do byci szczęśliwym.
 - W treści komentarza proszę o umieszczenie swojego adresu e-mail przez którego można skontaktować się w razie wygranej.
- Proszę o dołączenie do obserwatorów naszego bloga lub do profilu na Facebooku
-Spośród zamieszonych komentarzy wybierzemy jednego zwycięzcę
-Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 25.09


POWODZENIA!

44 komentarze:

 1. Jeśli chcesz znaleźć szczęście, załóż swoje różowe okulary i w każdej życiowej sytuacji staraj się znaleźć pozytywy. Pamiętaj, że wszystko jest po coś i po burzy wyjdzie słońce; raduj się tu i teraz - czas nie zostanie Ci bowiem dodany.:) edyta181@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chcesz być szczęśliwy - to po prostu bądź:) Niech nikt i nic Ci nie
  przeszkodzi! beatacwieka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chcesz być szczęśliwym znajdź sobie pasję, cel któremu oddasz się całym sercem wkładaj w to cząstkę siebie. Nie poddawaj się nigdy i nie zważaj na opinie innych, bądź dumny z tego co robisz bo zawsze mimo tego że czasami są jakieś przeszkody jest powód do szczęścia! :) mój e-mail : natalia_raszkiewicz@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli chcesz być szczęśliwy - ciesz się tym, co jest tu i teraz. Pamiętaj, że na szczęście składa się z wiele małych rzeczy i radości. a.banasik@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Wystarczy garść uśmiechu, ciepła, zrozumienia, serdeczności, bliskości i uczucia. Mieszamy wszystkie składniki aż zaczną wydzielać z siebie pozytywne fluidy i przechodzić na przypadkowo napotkane osoby i wtedy osiągniemy pełnię szczęścia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli chcesz być szczęśliwy – przestań szukać szczęścia na siłę. Uśmiechaj się do ludzi, a ono samo Cię znajdzie :)
  zulka85@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczęście jest jak motyl. Wystarczy że przestaniesz za nim gonić a samo do Ciebie przyjdzie.


  OdpowiedzUsuń
 8. Chcesz być szczęśliwy? Przepis jest prosty: chęć (którą już masz!), trochę dystansu do świata oraz wiary w siebie i najbliższych. nnirnir@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczescie to piekny ,ale ulotny motyl.Chronmy go ,i nie dajmy mu odleciec. kate0068@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Chcesz być szczęśliwy ? Podążaj za marzeniami nigdy się nie poddawaj i otocz się tymi których kochasz. Pamiętaj, że szczęście da ci nie tylko to co sam dostaniesz, ale też to co podarujesz innym bo nawet jedno miłe słowo może uszczęśliwić ciebie i tę drugą osobę.
  E- mail ania.glod@amorki.pl
  Blog dodany do obserwowanych
  Profil na Facebooku polubiony
  Banner zaraz umieszczę na pasku bocznym bloga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeśli chcesz być szczęśliwy musisz przede wszystkim zaakceptować siebie i swoje otoczenie. Wystarczy nie zważać na nieprzyjazne spojrzenia, nie martwić się przyszłością (liczy się tylko tu i teraz), uśmiechać się i być sobą - czerpać z każdego dnia jak najwięcej.
  Email: ola_99_dust@tlen.pl
  Obserwują jako Iadala
  Profil na FB polubiony już dawno :)
  Banner na moim blogu - http://zaczytana-iadala.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeśli chcesz być szczęśliwy, spójrz w lustro i zobacz, ile piękna jest w Tobie i dookoła Ciebie. Nikt inny nie da Ci szczęścia dopóty, dopóki sam nie nauczysz się cieszyć życiem i małymi radościami dnia codziennego. ze.szkla@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie szukaj szczęścia na siłę. Ono przyjdzie samo i cię zaskoczy:)
  pyzikenator@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Szczęścia nie szukaj, dziel się nim. Bo tylko wtedy los wynagrodzi Cię po stokroć...

  i.wolinska@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Aby odnaleźć szczęście przestań słuchać rozumu, zatrzymaj się na chwilę i zajrzyj głęboko w swoje serce. Ono zna Cię dużo lepiej i zawsze Ci podpowie czego potrzebujesz najbardziej, i co najbardziej Cię uszczęśliwi.

  funia89@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. Szczęście to stan umysłu. To w umyśle je budujemy - nie traćmy więc logicznego podejścia do rzeczywistości. Żyj każdym dniem tak, jakgdyby miałby być tym ostatnim a osiągniesz szczęście.

  Pompeja22@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 18. Aby być szczęśliwym, przestań być nieszczęśliwy! Czasami po prostu tak bardzo skupiamy się na własnym niezadowoleniu, że nie zwracamy uwagi na pozytywne strony życia, a chodzi po prostu o to, aby przełączyć się na odbiór szczęścia!

  ksiazkimojakofeina@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Jeśli chcesz być szczęśliwy, przestań zamartwiać się niepotrzebnymi drobiazgami, nie żądaj od życia tego, co nieosiągalne, lecz doceń to, co masz, a czego, być może, brakuje tak wielu ludziom wokół Ciebie lub gdzieś w ogarniętym konfliktami zbrojnymi świecie. A ponadto - umiej podzielić się z innymi tym, co sprawia Ci radość, rozsiewaj wokół siebie ziarenka dobra, daj coś z siebie innym, wówczas na pewno poczujesz się szczęśliwy, bowiem jak powiedział Albert Schweitzer, "Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli".

  Dorota
  april.dp1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. Szczęśliwa miłość to podążanie szeroką i długą drogą, z której trzeba zbaczać na ścieżki, które zwą się kompromisem...
  Kama
  kurczynska.k@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 22. Wszyscy możemy być szczęśliwi ale zacznijmy dostrzegać rzeczy które nas otaczają,zacznijmy widzieć ich piękno.piękno wschodzącego słońca,porannego chłodu,pójdź na spacer i wsłuchaj się w przyrodę,zapach przyrody :).posłuchaj ciszy :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Jeśli chcesz być szczęśliwy zamieszkaj w lodówce! karo_lina95@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 24. Trochę mąki, trochę cukru, dwóch jajek, szczypty miłości i sprawnych palców. Niech z ciasta powstanie szczęście, które rozpłynie się po ciele z każdym kolejnym kawałkiem.
  books.rewievers@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Zawsze być sobą.Nie udawać kogoś kim nie jesteśmy. Nie szukać szczęścia w przepychu, bogactwie i rzeczach materialnych,ale w najprostszych rzeczach,czynnościach -takich które przynosi codzienność.A przede wszystkim WYBACZAĆ-to droga do szczęścia.
  joannag25@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 26. Pomagaj potrzebującym ludziom, bezdomnym zwierzętom, zauważaj, reaguj, ratuj, przytul, dziel się, nie zapominaj. Uśmiechaj się i dawaj innym radość, pokazuj im piękno, które w sobie noszą, miej oczy i serce szeroko otwarte, czuj i bądź.

  nebbia138@gmail.com

  :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Jesli chcesz byc szczesliwy znajdz w sobie pasje i realizuj ją! Potem rozejrzyj sie wokol siebie i zarazaj swoja radoscią smutne oczy innych! aniacios@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Jeśli chcesz być szczęśliwy, uwierz w szczęście. Idź przez życie z nadzieją i celebruj każdą chwilę, bo nawet najmniejsza rzecz może sprawić, że twoje marzenia się spełnią.
  Mój e-mail to: klaudiar953@wp.pl
  Pozdrawiam
  Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 29. Jeśli chcesz być szczęśliwy to spójrz na swoją rodzinę. Ich uśmiech daje nam szczęście. iza_suchar@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 30. Jeśli chcesz być szczęśliwy nie oczekuj od niego długotrwałości, nie myśl, że wszystko nagle się zmieni na lepsze. żyj chwilą z pasją (choćby to miałabyś tylko sekunda prawdziwego szczęścia), nie oglądaj się, na innych, ani za siebie, nie rozpamiętywaj.

  arven1989@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 31. Pamiętaj, pozwól sercu wybrać i prowadzić się przez życie. Zawsze wierz,że jutro będzie równie szczęśliwe jak dziś, jeśli potrafisz to dostrzec ,to masz szczęśliwy los w kieszeni.

  OdpowiedzUsuń
 32. Nie szukaj szczęścia, ono jest w Tobie, w każdym promieniu słońca, powiewie wiatru, trzepocie skrzydeł motyla... Jeśli chcesz być szczęśliwy - doceń to!
  aneczka.zyx@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Nie szukaj szczęścia na siłę i wszędzie. Rozejrzyj się wokół, a dostrzeżesz je na każdym kroku! :)

  maja842@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 34. Szczęście tkwi w nas samych, tylko miłość do siebie i do innych ją wyzwoli. Bezinteresowna miłość dziecka to klucz do mojego szczęścia.
  dot81@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 35. Do bycia szczęśliwym wystarczy dobre światło, łóżko i książka a obok Ciebie ukochane 36.6° pozwala na przeczytanie jeszcze jednego rozdziału zanim oddacie się oboje w objęcia Morfeusza... Wtedy porzucasz wszystkie zmartwienia, troski i trudy dnia codziennego- oddajesz się w krainę szczęścia.

  Agnieszka G.-T.
  agusia88aga@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 36. Chcesz być szczęśliwy - to nie szukaj usilnie szczęścia tam, gdzie go nie znajdziesz. Prawdziwe szczęście przychodzi do nas samo, a Ty musisz mieć tylko szeroko otwarte serce.
  werka7@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Szczęście jest proste. Wystarczy znaleźć sobie osobę, przy której jesteśmy sobą, przy której będziemy budzić się i zasypiać z uśmiechem na twarzy, przy której dom będzie naszym azylem, bo razem będziemy wstanie wypełniać go miłością - a to ona w tym wszystkim jest najważniejsza.

  e-mail: recenzencki@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 38. Naucz się doceniać drobiazgi – śmiech dziecka, powitalne machanie psiego ogona, zapach kawy o poranku, szelest przewracanej strony, blask zachodzącego słońca igrający na tafli jeziora, ukochaną dłoń w twojej dłoni. Z takich małych, rozkosznych rzeczy składa się życie – i szczęście.

  e-mail: emzetka88@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Nie ma sensu szukać szczęścia, prędzej czy później samo nas znajdzie, a właśnie wtedy smakuje ono zdecydowanie wyborniej.
  spokowap@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 40. Jeśli chcesz być szczęśliwy idź do księgarni i kup książkę, która od dawna Ci się marzy! A potem usiądź w ulubionym fotelu, zrób sobie gorącą czekoladę, zapomnij o obowiązkach i ciesz się, bo wyruszasz do pięknego świata... :D

  edyta.cha@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 41. Aby być szczęśliwym – trzeba być czyimś dobrem oraz osiągać cele, które się sobie wyznaczyło.
  To połączenie daje doskonałość szczęścia, która czasem jest spotkaniem wielkiej miłości czy zdobyciem wymarzonego awansu a czasem to kubek gorącego kakao pity w jesienny wieczór na werandzie.

  cecylia6@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy będą dzisiaj wyniki konkursu?

  OdpowiedzUsuń