poniedziałek, 19 września 2011

Wyniki Konkursu z gadżetami Selkar.pl

Nadszedł najwyższy czas by ogłosić wyniki naszego ostatniego konkursu w którym do wygrania były bardzo fajne gadżety z Księgarni Selkar.pl 


1 Miejsce zdobył: sol4me@o2.pl za komentarz:
Nie potrafię wybrać jednego gatunku, postawiłabym przynajmniej na 3 lub 4. Kocham powieści przygodowe, bo czytając je wcielam się w głównych bohaterów i wówczas oddalam się od swojego nudnego, szarego życia, przeżywając masę przygód. Uwielbiam powieści kryminalne, bo fajnie jest wejść w rolę detektywa i zgadnąć, kto jest mordercą, zanim zrobią to samo bohaterowie czytanej książki. Lubię również książki fantastyczne i science fiction, ponieważ mają magiczną moc przenoszenia czytelnika do innych światów... I wreszcie przepadam za książkami obyczajowymi i psychologicznymi, bo dzięki tego rodzaju literaturze mogę poznać inne kraje, kultury i wzorce zachowań. :)
2 Miejsce zdobyła: ania2517@onet.eu za komentarz:
Misternie uknuta intryga, wartka akcja, galeria wyrazistych postaci, suspens, magia, energia, zaskakujące zakończenie... To sprawia, że nie potrafię zrezygnować z czytania kryminałów. Soczysty opis zbrodni, przyprawiony osobowością bohaterów, kroplami romansu, oparami ryzyka i wonią śmierci, a na deser krwawe słodko-gorzkie zakończenie. Adrenalina, emocje sięgające zenitu, pragnienie zaspokojenia ciekawości i paląca chęć rozwiązania zagadki Nie mogę już bez tego żyć...
Gratulujemy!! Wszystkich, którym tym razem nie udało się zdobyć nagrody zapraszamy na nasz kolejny konkurs, który ogłosimy już niedługo.


5 komentarzy:

 1. Dziękuję, zupełnie nie pamiętałam o tym konkursie! :) Nie spodziewałam się wygranej...

  BARDZO DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałam raz jeszcze podziękować za nagrodę - dzisiaj do mnie dotarła. Kubek i naklejki są po prostu przeurocze... :)
  Pozdrawiam
  Sol

  OdpowiedzUsuń