poniedziałek, 17 czerwca 2013

Konkurs - sPokolenie, czyli Gniew - Andrzej Te

ZADANIE KONKURSOWE:

W komentarzu poniżej napisz w dwóch zdaniach swój złoty środek na uratowanie Polski i Polaków od zagłady! ;-)

CZAS TRWANIA KONKURSU:

Konkurs potrwa od 17.06 - 23.06. 2013 (włącznie)
Ogłoszenie wyników: 24.06.2013


NAGRODA:

Nagrodą w konkursie są dwa egzemplarze książki "sPokolenie czyli Gniew" - Andrzeja TeREGULAMIN KONKURSU:

Organizatorem konkursu jest blog Książki Moja Miłość • Udział w konkursie może wziąć każdy
 • Nagrodą w konkursie są dwa egzemplarze książki "sPokolenie, czyli Gniew" - Andrzeja Te
 • Zadanie konkursowe polega na napisaniu w 2 zdaniach: swój złoty środek na uratowanie Polski i Polaków od zagłady.
 • W treści komentarza proszę o umieszczenie swojego adresu e-mail lub adresu bloga przez którego można w razie wygranej się z Tobą skontaktować.
 • Proszę o dołączenie do obserwatorów naszego bloga lub do profilu na Facebooku
 • Spośród zamieszonych komentarzy wybierzemy naszym zdaniem najciekawsze i je nagrodzimy.
 • Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 24.06.2013
 • Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy listem poleconym w terminie 7 dni od otrzymania wymaganych danych.

15 komentarzy:

 1. Ktoś kto bardzo dobrze wie jak to może się skończyć, powinien przekazać swoją wiedzę każdemu z nas, abyśmy również wiedzieli czym może grozić nasze złe zachowanie wobec innych osób, jak ogromną zagładą. Ludzie widząc to, opamiętali by się i zaczęliby postępować tak, "jak Bóg przykazał" a na świecie więcej było by miłości, niż owego gniewu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adres email : GuardianAngeel@wp.pl

   Usuń
  2. Bądźmy dla siebie braćmi a nie wrogami i pomagajmy bardziej potrzebującym. Tylko miłością do innych, zaufaniem, pozytywnym nastawieniem możemy doprowadzić do tego, że Polska się nie pogrąży.
   galinamks@wp.pl

   Usuń
 2. Aby uratować Polskę i Polaków od zagłady trzeba przede wszystkim stać się patriotą,zrezygnować z pieniactwa,przechwałek bez pokrycia,bzdurnych i nie dostosowanych do rzeczywistości reform .Trzeba dostrzec każdego człowieka,tak aby poczuł się chciany w społeczeństwie polskim i kochany,aby miał zapewniony byt i pracę .Trzeba zadbać o najmniejszą a zarazem najistotniejszą komórkę państwową jaką jest rodzina.Zdrowa i silna rodzina to mocne państwo!
  kotun3@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Żeby ocalić Polskę przed zagładą wszyscy Polacy muszą się razem zjednać. W Polsce powinny panować sprawiedliwość i miłość, a nie nienawiść do bliźniego.
  talezyk@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam receptę na poprawę sytuacji w naszym kraju,niech wszyscy młodzi powyżej osiemnastego roku życia,chociaż raz pójdą na wybory i oddadzą swój głos,to takie proste i nic nas nie kosztuje.A dla straszych mam propozycję aby zachęcali swoje pełnoletnie dzieci i wnuki do chodzenia na wybory i sami dawali dobry przykład,zamiast pójść w niedzielę wyborczą tylko na mszę niech pójdą także zagłosować,dobry przykład zawsze idzie z góry.Tymon
  polsat13@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Polacy powinni przestać łudzić się, że ktoś zrobi coś za nich, powinni uświadomić sobie ze nie można zrzucać winy za niepowodzenia na "zły świat" lub "trudne życie". Diagnoza: opieszałość, lenistwo, niemyślenie; leczenie: MYŚLENIE i DZIAŁANIE.
  doroteapiasecka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Żeby zrobić porządek, najpierw trzeba zrobić wielki bałagan. Dlatego może warto za biblijnym przykładem, wsadzić wszystkie wartościowe jednostki na Arkę i popłynąć ku pięknym lądom - beznadziejne przypadki należy pozostawić naturze - selekcja naturalna jest zawsze aktualna ;)

  pozdrawiam

  Anka Chmiel
  anka.chmiel@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Może zamiast oglądać ogłupiające seriale w telewizji i zagladać do pism kolorowych,żeby dowiedziec się z kim obecnie zadaje się Marek Mostowiak ludzie w naszym kraju powinni się interesować tym co istotne.Niestety społeczeństwo jest słabo wykształcone i zwykłego obywatela mało obchodzi kultura,sztuka i obecna sytuacja w kraju,a o tym co poza Polską nawet nie wspominając,smutne to i prawdziwe według mnie,niech każdy zastanowi się nad tym i zacznie zmiany od siebie.

  ela
  eluchi1974@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Wzorem innych krajów w kryzysie jak Grecja,Hiszpania i Cypr zacznijmy zjednoczeni wychodzić na ulice naszych miast aby pokazać naszemu rządowi,że interesuje nas los naszych pieniędzy,szkół,dzieci i służby zrowia.Walczymy o swoje i nie dajmy się manipulować tylko wreszcie zróbmy zryw narodowy nie tylko podczas wojny czy stanu wojennego,bo codzienne życie też czasami wymaga głosu ludu co widać na przykładzie Cypru.Kmiecik Elżbieta
  kosmosj@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Dobry sposób to zaprzestanie ślepo patrzeć w stronę Kościoła i całego kleru,bo oni zbytnio wtracają się do polityki i życia codziennego zamiast tego wspierajmy choćby takie akcje jak ''Ratujmy Maluchy''.Mentalnie jesteśmy nadal w cieniu Europy i zbyt wiele kompleksów nad nami ciąży od czasów ostatniej wojny lecz aby kraj nie doszedł do ściany musimy otwartcie o tym mówić./jeje1977@o2.pl/

  OdpowiedzUsuń
 12. Dlaczego nie ma jeszcze wyników ?Regulamin głosił co innego :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za jednodniowe opóźnienie przepraszamy. Wyniki już są:http://ksiazkowy-blog.blogspot.com/2013/06/wyniki-konkursu-spokolenie-czyli-gniew.html

   Usuń