niedziela, 24 lipca 2011

Wyniki konkursu!

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników, z małym poślizgiem ale mamy już zwycięzców.

I Miejsce i książkę "TO, CO NAJBARDZIEJ LUBIĘ...-RODZINA"  otrzymuje aklime1@o2.pl za komentarz:

"Zdecydowanie "O PSIE, KTÓRY JEŹDZIŁ KOLEJĄ". Po przeczytaniu tej książki moja miłość do zwierząt (i do książek!)jeszcze bardziej wzrosła na sile. Książka w sposób wzruszający uczy wrażliwości, miłości do zwierząt a także tego, że pies jest prawdziwym i często jedynym przyjacielem człowieka. Uważam, że jest to książka, która choć trochę mogłaby uzdrowić dzisiejsze społeczeństwo, które tak a nie inaczej obchodzi się ze zwierzętami a co gorsza, spotyka się z cichym publicznym przyzwoleniem..."
II Miejsce i książkę " TO, CO NAJBARDZIEJ LUBIĘ...- PRZYJACIELE"" otrzymuje Dorota za komentarz
"Jedną z pierwszych samodzielnie przeczytanych, najmilej wspominam "Akademię Pana Kleksa". Była to moja pierwdza tak poważnych rozmiarów lektura, którą przeczytałam w całośći samodzielnie. Zatopiłam się w magiczny i kolorowo bajeczny świat. Pamiętam jak czytałam podczas przerw i po lekcjach przesiadywałam w bibliotece. Marzyłam o takim magicznym świecie dla dziewczynek, bo może i mnie ktoś by tam zaprosił?"
Postanowiliśmy również wyróżnić paprykens@buziaczek.pl za komentarz
 "Moją ulubioną książką z czasów dzieciństwa bez wątpienia jest "Kubuś Puchatek". Ten kochany miś o małym rozumku potrafił poprawić nastrój i przegonić wszystkie smutki. Ba! po tylu latach nadal to potrafi- książki z Kubusiem to najlepsze książki na świecie, które potrafią wywołać uśmiech na twarzy- a moja 3-letnia córeczka całkowicie sie ze mna zgadza :D"
oraz... dżinka za komentarz
"Moje dzieciństwo i młodzieńczość opanowała cała seria Ani z Zielonego Wzgórza. Zaczęło się niewinnie kiedy mama kupiła mi pierwszą książkę w księgarni. W domu byłam nieobecna tylko czytałam i czytałam, chyba działała na mnie terapeutycznie, w okresie wzmożonego buntu nastolatki. Bardzo utożsamiałam się z bohaterką, która była moja imienniczką. A później były kolejne książki i w ten sposób mam u siebie wszystkie książki Lucy Maud Montgomery." 
Osoby wyróżnione otrzymają pakiet ładnych zakładek książkowych. Wszystkich zwycięzców proszę o podesłanie adresu do wysyłki na maila: ksiazkowy.blog@gmail.com 

2 komentarze: