poniedziałek, 13 czerwca 2011

Julian radzi

Strzałka ...
Autorka bazgraniny reprezentuje wenę twórczą tzw...za pięć dwunasta i nigdy nie wie co napisze...aż nagle po wielkim ten tegesowaniu w głowie zjawia się najpierw znienacka pomyśl....który przekształca się w pomysł....WIĘC....dziś będzie z deka do śmiechu.....

Julian radzi...:)
Nie znam osoby która nie zna filmu Madagaskar...i Madagaskar 2...tak czy śmak w skrócie...występują:lew Alex,zebra Marti,hipopotamica Gloria i żyrafa Melman....ale nie o nich chce pisać...tylko o grupie komandosów pingwinów(Kowalski,Rico,Szeregowy i Skiper)....no i jego wysokość...Król wodzu Julian i świta,Moryc i Mort......

Julian reprezentuje styl wszystko wiedzącego nieomylnego lemura,żyda z metroseksualnym podejściem do swojej osoby oraz do swoich STÓP...tak tak bo stóp Króla nie wolno tykać..
Nie jeden frojdysta na tej bajce może się doktoryzować a bechawioryści....hulaj dusza piekła nie ma....sam Rico to skarbnica wiedzy codziennej...co z bebecha wyprodukuje zawsze coś ak w sam raz na okazyjną okazje....u Skipera w słowniku słowo nie do zrobienie nie występuje ,Szeregowy to skarbnica dobra i naiwności jakiej poniekąd każdemu z nas nie brakuje....A Kowalski to spec od technik operacyjnych i takich tam pomysłów...umysł ścisły raczej..:)...ale to nic bo Królu wodzu bije wszystkich na głowę......:)))

Jego wysokość..abgreidował swoje wyrko w superkonfodopieszczaczaszybotronu....ilość żelu jaką używa porównać można do ilości jaką używa żel model Jony Bravo...a mądrości życiowe to .... po prostu składnica wiedzy powszedniej..

Król Julian odpowiada na nasze żywotne potrzeby....Radzi jak postępować z kobitami ....Samice twojego gatunku no wogóle samice czy ktoś je zrozumie..:)....Odpowiedzialny jest że ho ho.....to wasza odpowiedzialność za moją nieodpowiedzialność.....Generalnie Julian rules.....więc niech żyje król..:)))


3 komentarze: