sobota, 11 czerwca 2011

Konkurs FotograficznyKochani!

Tym razem przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośników fotografii. Mam nadzieję, że wśród czytających książki znajdą się również takie osoby, które uwielbiają robić zdjęcia.

Zadanie konkursowe:

Wykonaj zdjęcie miejsca w którym czytasz najchętniej książki lub miejsce, które mógłbyś polecić innym do czytania. Zdjęcie powinno być wykonane w plenerze (np. park, ławeczka, drzewo, plaża, może itp) Żeby mieć pewność, że jesteście autorami zdjęcia i że fotografia została wykonana  specjalnie na nasz konkurs oraz dla zabawy - na każdym zdjęciu (niekoniecznie w centralnym miejscu) musi się znajdować widoczna paczka zapałek  :-) Rozmiar zdjęcia powinien być ok: 640x480

Czas trwania konkursu:

Na fotografie czekamy od: 11.06. - 17.06.2011r.
Ogłoszenie wyników: 18.06.2011
Nagroda:Nagrodą w konkursie jest: Kod emocji - Jolanta KwiatkowskaMożna by powiedzieć, że ,,Kod emocji"  to historia czterech zwyczajnych dwudziestoparolatek, którym los kazał się spotkać w jakimś nieistotnym momencie. Można by tak powiedzieć, gdyby nie było to oczywistą nieprawdą. Bowiem nie ma zwyczajnych ludzi - i dlatego też każda z bohaterek tej książki jest na swój sposób nieprzeciętna. A zbieg okoliczności czasami ofiarowuje nam szansę na coś dobrego i tylko od nas zależy, czy ją wykorzystamy. Spotkały się. Polubiły. Zaprzyjaźniły. Wcześniejsze doświadczenia sprawiły, że każda z nich już wiedziała, iż los potrafi plątać nadzieje i marzenia. Były przekonane, że nigdy nikt ani nic ich nie poróżni. Zabrakło im tylko wyobraźni. Za to przeznaczenie miało go zbyt wiele. Bowiem ono tak w literaturze, jak i w życiu jest mistrzem plątania nici osnowy i wątku w tkaninach życia.

Zasady:

- Fotografie proszę przesyłać na maila: ksiazkowy.blog@gmail.com
- W treści maila proszę podać swoje imię i nazwisko
- Wszystkie zdjęcia zostana opublikowane tu na blogu 
- Zwycięzców konkursu wybierze administracja bloga.
- Z zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo.
 

Zachęcamy również do odwiedzenia strony autorki książki: http://www.jolantakwiatkowska.pl/
Oraz do odwiedzenia strony wydawnictwa: http://www.wydawnictwomg.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz