piątek, 16 maja 2014

Konkurs Wydawnictwa AGORA

Kontrakt OSH organizatorem bezpłatnych warsztatów menedżerskich

W sobotę 7 czerwca 2014 w godz. 10:00-13:00 firma szkoleniowa Kontrakt OSH organizuje warsztat, który stanowi nagrodę w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo Agora S.A. Spotkanie odbędzie się w siedzibie wydawnictwa, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie.

Uczestnicy warsztatu (15 osób), wyłonieni zostaną w drodze konkursu organizowanego przez Wydawnictwo Agora S.A. Zadaniem jest stworzenie i opublikowanie pracy konkursowej poświęconej książce Arlene Blum „Annapurna. Góra kobiet”.

Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin znajduje się na stronie internetowej:

http://wydawnictwoagora.pl/aktualnosci/konkurs-annapurna/?month=04&year=2014

Patronem medialnym konkursu oraz warsztatu jest Gazeta Praca.

Warsztat Decision Making For Leaders to trwająca trzy godziny próbka programu szkoleniowego o tej samej nazwie. W czasie warsztatu uczestnicy rozwiązują dwa scenariusze case-study, poznają kryteria efektywnego procesu decyzyjnego oraz poznają czynniki, które należy brać pod uwagę dostosowując proces podejmowania decyzji do odpowiedniej sytuacji biznesowej/życiowej.

Program warsztatu łączy się bezpośrednio z premierą na polskim rynku książki Arlene Blum - liderki wyprawy na Annapurnę w 1978 roku, „Annapurna. Góra Kobiet”, która została wydana przez Wydawnictwo Agora S.A., Poradnię K oraz Kontrakt-OSH.

Kontrakt OSH to dwadzieścia trzy lata doświadczenia. Zespół stanowią eksperci, trenerzy oraz coache, przygotowujący i prowadzący programy rozwojowe dla biznesu. Poza działalnością szkoleniową oraz doradczą, Kontrakt OSH angażuje się w niecodziennie wydarzenia. W 2014 roku firma została współwydawcą książki o pierwszej w historii, kobiecej wyprawie na dziesiątą pod względem wysokości górę na świecie - „Annapurna. Góra Kobiet”, która na całym świecie sprzedała się w wielomilionowym nakładzie.

Strona internetowa – www.kontraktosh.pl3 komentarze:

 1. Świetny pomysł na konkurs.
  Słyszałem o tej książce i przeczytałem w angielskiej wersji językowej kilka lat temu.
  Bardzo fajna, motywująca lektura.

  OdpowiedzUsuń
 2. Za daleko do Warszawy, niestety. ;)
  shelf-of-books.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń