środa, 27 czerwca 2012

Polska według Kreta - NOWOŚĆ


27-ego czerwca nakładem Wydawnictwa Naukowego PWN ukaże się niezwykła książka Jarosława Kreta – „Polska według Kreta”.

Po bestsellerowej „Planecie według Kreta” znany prezenter pogody proponuje czytelnikom wojaże bliższe sercu i łaskawsze dla kieszeni. W swojej najnowszej książce, zatytułowanej tak samo jak popularny program telewizyjny, autor prezentuje czytelnikom ciekawe i nieznane zakątki naszego kraju. Udowadnia, że niepotrzebne są długie urlopy i drogie bilety, żeby przeżyć niezapomnianą przygodę, a prawdziwe atrakcje podróżnicze są na wyciągnięcie ręki. Zaprasza na spacer niejedną krętą ścieżką, odwiedza zapomniane zakątki, rozmawia z tubylcami. Pokazuje magiczne i nieznane oblicza Mazur, biebrzańskich bagien, Puszczy Noteckiej czy Gór Świętokrzyskich.

Polska, jakiej jeszcze nie znacie!

Podróże mogą być różne... dalekie lub bliskie, służbowe, wypoczynkowe, badawcze albo duchowe. Mogą trwać kilka dni, tygodni, miesięcy, a nawet lat. Niezależnie od tego, jakie są – wciągają, dają radość i najlepiej gdyby nigdy się nie kończyły.

Często, planując nasze podróże, zapominamy o Polsce. Bo po co jechać do Otwocka, Płocka czy Bochni? Zapewniamy, że warto. Jarosław Kret pokazuje piękno tego, co leży na wyciągnięcie ręki i co, wydawałoby się, każdy z nas powinien znać. Zaprasza czytelnika na spacer niejedną krętą ścieżką, odwiedza zapomniane zakątki, rozmawia z tubylcami. Pokazuje magiczne i nieznane oblicza Mazur, biebrzańskich bagien, Puszczy Noteckiej czy Gór Świętokrzyskich.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz