poniedziałek, 21 maja 2012

Wyniki konkursów z Wydawnictwem Damidos

Konkurs Żona Oligarchy


1. Miejsce i książkę "Żona Oligarchy" - Anny Blundy otrzymuje: tiiruriru@wp.pl za komentarz:
Gdybym była najbogatszym człowiekiem... już dawno nie byłoby mnie w Polsce.

2. Miejsce i książkę "Żona Oligarchy" - Anny Blundy otrzymuje: jolunia559@wp.pl za komentarz
Gdybym była najbogatszym człowiekiem w Polsce to...Tak to trudne pytanie.Najpierw zajęłabym się biednymi i głodnymi dziećmi.Otworzyłabym sieć stołówko-kawiarni dla dzieci.Coś takiego ja Mac Donaldy.Tyle tylko,ze do każdej potrawy dziecku zamiast zabawki dawałabym książkę,bajkę baśń by zachęcić je do czytania.Marzła mi się zawsze sieć kawiarenek dla czytelników.Maleńkich na dwa trzy stoliki,ale w wielu miejscach i ana wielu ulicach.W takiej kawiarence zakochani by mogli oczywiście spotykać się na ro romantycznych randkach,a marzyciele czytaliby książki przy filiżance domowej herbaty z konfiturą lub aromatycznej kawy.Te kawiarenki zarabiałyby na głodne dzieci i przywróciły niektórym przyjemność czytania.Sama zaś wybudowałabym sobie wielki dom z wielką biblioteką i nareszcie spełniłoby się moje marzenie o takim miejscu.
Konkurs "Kwiaciarka"

1 Miejsce i książkę "Kwiaciarka" - Ksawerego de Montepin otrzymuje waltwaren@gmail.com za komentarz:
Zastanawiam się właśnie, o kim chciałabym przeczytać i kolejny raz stanęło na inteligentnym, dowcipnym choć nieco złośliwym wykładowcy. O takim niedostępnym i bystrym gościu, który ma pasję, która ściągnie na niego kłopoty a on okaże się mieć zarówno szczęście, jak i rozum. Do tego łobuzerski czar i mogę się zakochać w każdej banalnej historii o zagładzie świata. Gdyby to jednak miała być historia miłosna, to stawiałabym na leśniczego rozmiłowanego w przyrodzie i nieufnego wobec wszystkich, którzy naruszają jego królestwo. W fantastyce natomiast idealny zawód to nordycki bóg: wciąż knujący, walczący i wykorzystujący innych dla własnych celów. Oczywiście, że nordycki bóg to zawód! Jeśli Hogwart kształci czarodziejów, to na pewno i bogów do zawodu przysposabiać trzeba!

2 Miejsce i książkę "Kwiaciarka" - Ksawerego de Montepin otrzymuje mkotucha@gmail.com za komentarz:
Mój wymarzony bohater jest z zawodu architektem. Architekci to indywidualiści o nieco spaczonym poczuciu humoru i rozbuchanej wyobraźni i "wszyscy są podejrzani". Środowiskiem naturalnym architekta jest pracownia, spędza w niej 90% czasu i realizuje zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne. Ponieważ brakuje mi nowego "Lesia" (Joanna Chmielewska) usilnie proszę wszystkich piszących, aby się tym zawodem na nowo zainteresowali.


Gratulujemy!
Nagrody w konkursie sponsoruje:


Nagrody w konkursie sponsoruje:8 komentarzy:

 1. Bardzo dziękują.Gdzie mam przesłać adres?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś dostałam książkę "Tajemnica błękitnego zamczyska". Bardzo za nią dziękuję. Pozdrawiam,
  magda.m28@autograf.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli będziesz miała ochotę napisać recenzje to możemy ja zamieścić na naszym blogu :-)

   Usuń
 3. Wspaniale :D! Bardzo dziękuję, adres wyślę na powyższy adres mailowy. Pozdrawiam i gratuluję pozostałym!
  waltwaren@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za 1. miejsce :)) Na maila przesłałam już adres do wysyłki, pozdrawiam, tiiruriru

  OdpowiedzUsuń
 5. Znalazłam :)
  Już wysyłam adres i bardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń