sobota, 13 sierpnia 2011

Wyniki konkursu!

W naszym ostatnim konkursie w którym wzięliście udział były do wygrania trzy książki "PRacownik", których autorem jest Hubert Hurbański. Książki otrzymują:

1. evja@o2.pl za komentarz:
Przeciętny Polak czyta pół książki na rok. Chciałabym wygrać tę pozycję, ponieważ należę do zdecydowanej mniejszości i jestem wielbicielką literatury. Uwielbiam zapach zapisanych kartek, szelest przewracanych stron i cudowny świat wyobrażeń, w który przenosi mnie każda powieść. ,,PRacownik" dopieści moją duszę oraz rozbudzi zmysły
2. pawel77_xl@wp.pl za komentarz:
 Przede wszystkim chciałbym mieć możliwość przeczytania tej książki ze względu na to, że jestem chłopakiem ekonomistki i może to śmieszne, ale zdarza się, że nie wiem o czym moja dziewczyna do mnie mówi. Niemniej sądzę, że tematyka jest bardzo interesująca. Czytałem kiedyś (wprawdzie tylko artykuł ale jednak) o sposobie działania supermarketów - o pozycjonowaniu towarów, o stosowaniu odpowiedniej muzyki, ba! o rozsiewaniu przyjemnego zapachu. Dlatego interesuje mnie również jak inna sfera gospodarki - sfera PR - wpływa na zachowania nas wszystkich, społeczeństwa jako całości.
3. anulka2607_18@tlen.pl za komentarz:
 Magia książek polega na tym, że są przekaźnikiem generowanej przez siebie energii. Energia ta nie powstaje jedynie na kartach powieści, lecz przenika także do rzeczywistości czytelnika. Usłyszałam kiedyś, że książki są jak przyjaciele, których człowiek sam wybiera, a przecież przyjaciół nigdy nie za wielu. Monteskiusz rzekł niegdyś : ,,Lubić czytanie – to godziny nudów, które człowiek miewa w życiu, zamieniać na godziny radości''. ,,PRacownik'' dostarczy mi kolejnej porcji bezcennej radości. A poza tym - zawsze marzyłam o spotkaniu z Hubertem Urbańskim ;-)
Postanowiliśmy również wyróżnić komentarz: aklime1@o2.pl  i przesłać osobie zestaw ładnych zakładek do książek:
P-iękna okładka przed moimi oczami
R-ysunek na środku z czarnymi pasami
A w środku pewnie
C-iekawa treść
O strefie PR jak niesie wieść
W-nikliwie książkę przeczytam z pewnością
N-ie przestraszę się książki objętością
I będę już wiedziała więcej o PRze
K-ierownikiem firmy być? Może pomarzę :)

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów!

1 komentarz:

  1. anulka2607_18@tlen.pl16 sierpnia 2011 19:04

    o jak miło! dziękuję !
    jak mozna odebrac ksiażkę?

    OdpowiedzUsuń