sobota, 6 sierpnia 2011

Konkurs z PRacownikiemJesteście gotowi na kolejny konkurs??? :-)

Zadanie konkursowe:


W komentarzu poniżej napiszcie w kilku daniach (max 7) dlaczego właśnie tę książkę chcielibyście otrzymać? Czekamy na ciekawe, kreatywne i zaskakujące odpowiedzi. 


Czas trwania konkursu:
Konkurs potrwa od 6.08 - 12.08.2011r.
Wyniki konkursu ogłosimy: 13.08.2011r.

Nagroda w konkursie:

Nagrodą w konkursie są trzy egzemplarze książki "PRacownik", której autorem jest... Hubert Hurbański!

"PRacownik" - jest pierwszą i dotychczas jedyną w historii literatury polskiej powieścią fabularną, której akcja rozgrywa się w środowisku prywatnych agencji Public Relations. Dzięki tej książce w przyjemny i niebanalny sposób wkracza się w rzeczywistość branży PR, mechanizmy budowania medialnego wizerunku firm i korporacji oraz promocji poszczególnych marek znanych z Internetu, pierwszych stron gazet i magazynów ("step by step"). 

"PRacownik" otwiera oczy na bliskie zależności i wspólne interesy istniejące pomiędzy dziennikarzami (mediami) a PR-em, o których zwykły czytelnik prasy nie ma najmniejszego pojęcia! Dzięki tej nieWielkiej książce, w której forma (kolorowego magazynu ilustrowanego!) i treść stanowią jedyną w swoim rodzaju całość, która promuje siebie i jednocześnie może być narzędziem promocji dla firm i instytucji! Ponadto i przede wszystkim powieść pt. "PRacownik" czyta się jednym tchem w każdym miejscu i w czasie! 

Dzięki tej książce zaczyna się rozumieć, że bez względu na wykonywany zawód i jego prestiż, człowiek decydując się na bycie "pracownikiem", zaczyna budować swój własny wizerunek, staje się PR-owcem swojego stylu życia, aż do chwili, gdy dociera do niego, że nie ma ucieczki od wykreowanego wizerunku... Taki człowiek pewnego dnia budzi się i wie, że nie jest już sobą, jest "pracownikiem".Książka do kupienia na stronie Wydawnictwa Albatros 

Zasady:

- W komentarzu poniżej proszę pozostawić swojego maila, by w razie wygranej można było się z Tobą skontaktować.
- Zwycięzców konkursu wybierze administracja bloga.
- Z zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo

14 komentarzy:

 1. Ponieważ może pomoże mi w szukaniu pracy, której nie mam:( a jak nie to chociaż umili potężnie ilości czasu. jej czytanie nie zaszkodzi już mojemu zdrowiu ponieważ zbyt mocno odczuwam rzeczywistość:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzy mi się"PRacownik"po pierwsze dlatego,że jestem niesamowicie ciekawa kunsztu pisarskiego Autora,znanego mi do tej pory tylko z telewizji.Po drugie,treść zapowiada się również interesująco-któż nie chciałby wiedzieć jak wyglądają media z drugiej strony i poznać tajemnic ich pracowników?:)Co więcej,aspekt psychologiczny też jest pociągający-czy naprawdę można stać się tylko"pracownikiem",zaprzedając się bez reszty swojej pracy?Bardzo chciałabym odnależć odpowiedzi na te kołaczące się w mojej glowie pytania.Myśle,że"PRacownik"rozwieje moje wątpliwości,zaczaruje magią PR,i pokaże jak uniknąć pułapki wykreowanego wizerunku-pomoże dostrzec moment w którym przestaje się być prawdziwym sobą.justynabalchan@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym mieć tą książkę gdyż zainteresowała mnie okładka książki - podziw dla pomysłodawcy :) ale również jestem zaciekawiona tematyka PR i z chęcią chciałabym widzieć ją u siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam dość wampiromanii,diabłomanii,Potterromani i innych manii w literaturze.Chcę oderwać się od nierealnego świata i "podreptać" w rzeczywistości.nawet takiej z pierwszych stron gazet!
  jolunia559@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeciętny Polak czyta pół książki na rok. Chciałabym wygrać tę pozycję, ponieważ należę do zdecydowanej mniejszości i jestem wielbicielką literatury. Uwielbiam zapach zapisanych kartek, szelest przewracanych stron i cudowny świat wyobrażeń, w który przenosi mnie każda powieść. ,,PRacownik" dopieści moją duszę oraz rozbudzi zmysły. evja@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Magia książek polega na tym, że są przekaźnikiem generowanej przez siebie energii. Energia ta nie powstaje jedynie na kartach powieści, lecz przenika także do rzeczywistości czytelnika. Usłyszałam kiedyś, że książki są jak przyjaciele, których człowiek sam wybiera, a przecież przyjaciół nigdy nie za wielu. Monteskiusz rzekł niegdyś : ,,Lubić czytanie – to godziny nudów, które człowiek miewa w życiu, zamieniać na godziny radości''. ,,PRacownik'' dostarczy mi kolejnej porcji bezcennej radości. A poza tym - zawsze marzyłam o spotkaniu z Hubertem Urbańskim ;-)

  anulka2607_18@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. pawel77_xl@wp.pl12 sierpnia 2011 16:17

  Przede wszystkim chciałbym mieć możliwość przeczytania tej książki ze względu na to, że jestem chłopakiem ekonomistki i może to śmieszne, ale zdarza się, że nie wiem o czym moja dziewczyna do mnie mówi.
  Niemniej sądzę, że tematyka jest bardzo interesująca. Czytałem kiedyś (wprawdzie tylko artykuł ale jednak) o sposobie działania supermarketów - o pozycjonowaniu towarów, o stosowaniu odpowiedniej muzyki, ba! o rozsiewaniu przyjemnego zapachu.
  Dlatego interesuje mnie również jak inna sfera gospodarki - sfera PR - wpływa na zachowania nas wszystkich, społeczeństwa jako całości.

  OdpowiedzUsuń
 8. P-iękna okładka przed moimi oczami
  R-ysunek na środku z czarnymi pasami
  A w środku pewnie
  C-iekawa treść
  O strefie PR jak niesie wieść
  W-nikliwie książkę przeczytam z pewnością
  N-ie przestraszę się książki objętością
  I będę już wiedziała więcej o PRze
  K-ierownikiem firmy być? Może pomarzę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. zainteresowała mnie ta ksiązka więc śmiało za nią sie wezmę


  przemektryc@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. jako mol ksiązkowy głupio byłoby nie skorzystać z okazji na dobrą lekturę więc się piszę :)

  magiw22@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. zostawiam meila reszta administracja niech się zajmie :)


  natkaw1984@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. skoro tyle osób się pisze to ja spróbuje, czemu nie


  kariszcz@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. Książki Moja Miłość więc zobaczymy czy dadzą sie pokochać :)  olchowiec2011@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. no to i o mnie niech administracja pamięta :*  qwerty1004@o2.pl

  OdpowiedzUsuń