piątek, 27 kwietnia 2012

Akcja - Podziel się z nami - przemyśleniami

Kochani,

Wielu z nas ma własne blogi z recenzjami i nie tylko. Wiele z nas takie blogi odwiedza. Od dziś chcielibyśmy zaproponować Wam nową akcję "Podziel się z nami przemyśleniami". Chcielibyśmy wspólnie z Wami móc z wielu istniejących książkowych blogów, móc wyłowić takie posty, które nie są recenzjami czy zapowiedziami wydawniczymi, tylko własnymi przemyśleniami autora bloga.

Na wielu blogach recenzenckich możemy przeczytać mnóstwo wspaniałych recenzji i zapowiedzi, nowości wydawniczych oraz wziąć udział w różnych konkursach. To są stałe elementy blogów książkowych. Są jednak również takie, w których właściciel bloga dzielić się pragnie z innymi swoimi przemyśleniami, na tematy książkowe, na tematy czytelnicze itp. Uważam, że tego typu przemyślenia blogerów, powinna ujrzeć szersza publiczność. Dlatego chcemy się nimi z Wami dzielić na naszym Facebooku oraz blogu. Do zorganizowania tej akcji potrzebna jest nam również Wasza czujność.

Jak możecie nam pomóc w odkrywaniu perełek? To bardzo proste!

Jeśli na jakimś blogu znajdziesz post, który nie będzie ani recenzją, ani konkursem ani zapowiedzią wydawniczą tylko wpisem, który zawiera ciekawy przekaz na temat książek, czytelnictwa itp. Prosimy o przesłanie nam linku do tego postu na nasz mail: ksiazkowy.blog@gmail.com W tytule maila proszę wpisać "Podziel się z nami przemyśleniami"

Podany przez Was link nie musi być linkiem z Waszego bloga, może to być link do bloga, którego odwiedzacie.

Wszystkie ciekawe linki będziemy na bieżąco umieszczać na naszej stronie na Facebooku oraz tu na blogu.

Ta akcja ma na celu rozpowszechnianie ciekawych postów na blogach książkowych, które powinna ujrzeć i przeczytać szersza publiczność. Liczymy na Wasze wsparcie i chęć udziału w akcji.

Pierwszym linkiem, którym chcielibyśmy się z Wami podzielić jest ten poniżej. Niech on będzie również przykładem - jakich linków szukamy. Mam nadzieję, że takich postów będziemy mogli czytać coraz więcej.

Drugie życie książki: http://rozmowaliryczna.wordpress.com/2012/04/22/drugie-zycie-ksiazki/

Grafikę poniżej możecie skopiować i umieścić również na swoich blogach. Jeśli potrzebujecie inny rozmiar, proszę o kontakt na maila.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz