czwartek, 29 marca 2012

„My rotten Valentine” Agnieszki Żak - Romantyzm w świecie zombie


Opowiadanie „My rotten Valentine” Agnieszki Żak –  to romantyzm w świecie zombie!

My rotten Valentine” to trochę studium szaleństwa, trochę opowieść o miłości i poświęceniu, a to wszystko w stylistyce świata opanowanego przez zombie. Mieszanka gatunkowa, wciągająca i trzymająca w napięciu!
Wirus zamienia ludzi w zombie. Laura i Marek barykadują się w piwnicy swojego domu, licząc, że uda im się przetrwać Apokalipsę. Tylko że jedno z nich już jest zarażone…

Skrócona wersja opowiadania brała udział w akcji Klubu Pisarskiego IKAR pt. “Kochać każdy może”, była publikowana na stronach IKAR-a, Portalu Literackiego Fabrica Librorum (gdzie otrzymała wyróżnienie) oraz Forum Literackiego Inkaustus i zebrała pozytywne komentarze.

Agnieszka Żak – rocznik ’88, Płocczanka. Studentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowana wszystkim związanym z e-bookami i self-publishingiem, posiadaczka Kindle. „My rotten Valentine” to jej pierwszy płatny utwór i „najukochańsze dziecko”. Prowadzi stronę autorską pod adresem http://agnieszkazak.wordpress.com/ oraz blog z recenzjami książek Votum Separatum.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza