środa, 11 maja 2011

Warszawa - majowa mekka bibliofila


Stołecznego Pałacu Kultury i Nauki można, rzecz jasna, nie lubić jako tzw. reliktu minionej epoki. Jednak między 12 a 15 maja żaden szanujący się mól książkowy nie przejdzie obok tej nietuzinkowej budowli obojętnie, a to ze względu na II Warszawskie Targi Książki, które się tam odbędą.

Warto. Nie tylko ze względu na tysiące książek, często w promocyjnych cenach, setki nowości i dziesiątki spotkań z ich autorami… Bo targi to znacznie więcej. W tym roku organizatorzy proponują również bogaty program seminariów oraz konferencji na temat przyszłości książki w obliczu dokonujących się zmian technologicznych. Nie zabraknie również branżowych warsztatów marketingowych oraz specjalnego bloku spotkań oraz zabaw dla dzieci i młodzieży. Targom towarzyszyć będą liczne wystawy i konkursy.

Jednorazowy bilet wstępu na imprezę kosztuje 10 zł (ulgowy – 5 zł), można również zakupić bilet rodzinny jednokrotnego wstępu za 18 zł lub karnet imienny na całe targi za 20 zł.

Więcej informacji na temat imprezy, godzin otwarcia oraz wszelkich atrakcji znajdziecie na stronie organizatorów:


A jeśli ktoś nie wybiera się w tych dniach do stolicy, zawsze może odwiedzić targi wirtualne i skorzystać z rozmaitych targowych promocji na stronach księgarni i wydawnictw uczestniczących w tym wydarzeniu.

To jak – wybieracie się? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz