sobota, 14 maja 2011

Konkurs z Księgarnią Selkar.pl

Dziś zapraszamy Was na kilkudniowy konkurs, w którym nagrody sponsoruje księgarnia internetowa Selkar.pl

Zadanie Konkursowe:
W komentarzu poniżej napisz tytuł książki, która Waszym zdaniem powinna być za darmo dodawana do każdego nawet najmniejszego zamówienia złożonego w Księgarni Selkar.pl. Proszę o podanie tytułu tej pozycji oraz krótkie uzasadnienie (max 3 zdania) dlaczego Waszym zdaniem ta właśnie książka powinna być rozdawana.

Czas trwania konkursu:

Na Wasze odpowiedzi czekamy od 14-18.05.2011r.
Wyniki konkursu ogłosimy 19.05.2011

Nagroda:

Nagrodami w konkursie są dwie koszulki z logo księgarni Selkar.pl Koszulka jest w rozmiarze S w kolorze brązowym.Zasady:

- W komentarzu poniżej proszę pozostawić swojego maila, by w razie wygranej można było się z Tobą skontaktować. 
- Zwycięzców konkursu wybierze administracja bloga. 
- Z zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo.

Nagrodę w konkursie sponsoruje:
9 komentarzy:

 1. Krystyna Żywulska: "Przeżyłam Oświęcim". Ponieważ, opowiada o losach naszych rodaków, którzy przeżyli te straszne chwile i nie tylko. Uważam, że to właśnie ta książka powinna być udostępniona każdemu za free.

  paulinamocarska17@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. "Krąg miłości Dalajlamy. Droga do osiągnięcia jedności ze światem". Dlatego, że za dużo w nas nienawiści, a za mało pokory i tolerancji. I dlatego, że za dużo w nas egoizmu i za mało miłości do samych siebie. I dlatego, że szczęście jest w każdym z nas, ale boimy się je odnaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Adrian Mole, Sekretny Dziennik, lat 13 i 3/4 brytyjskiej autorki Sue Townsend - książką poprawiająca humor nawet w najbardziej ponury i pochmurny dzień. Nawet gdy listonosz czy kurier się zgubi i dostarczy po czasie - zwierzenia Adriana nam osłodzą oczekiwania, gdy dowiemy się jak naprawdę wyglądają męki dorastania...


  dariusz.wierzanski@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jan Twardowski "Biedroneczko leć do nieba". Piękne wiersze, które uskrzydlą nas i okraszą promieniem słonecznym nawet najbardziej pochmurny dzień. Warto czytać poezję i smakować świat za jej pośrednictwem.

  glab.agata@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem, uważam, że książka ,,Balsam dla duszy. Opowiadania krzepiące serce'' Jacka Canfielda i Marka Victora Hansendo, powinna być najdoskonalszym prezentem, dla każdego nawet najmniejszego zamówienia złożonego w Księgarni Selkar.pl.
  Książka ta zawiera, wiele opowieści, które poruszą każde czytelnicze serce, ponieważ nasycone są nadzieją, siłą, humorem czy mądrością.
  Bez względu na nasz stan duchowy, dzięki ,,Balsamowi dla duszy'', nasze życie nabierze innego znaczenia, więc warto by każdy z nas miał takie ,,lekarstwo'' w swej biblioteczce.

  krysia2304@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. ,,Igrzyska śmierci" S. Collins, ponieważ opowiada historię dziewczyny z niedalekiej przyszłości, która może się niedługo stać się teraźniejszością. Mowa tutaj o tym, że telewizja emituje na żywo igrzyska, w których biorą udział nastoletni ludzie. Igrzyska polegają na tym, że 24 ludzi zostaje wysłane na arenę, którą jest niewielki obszar i tylko jeden z nich może przeżyć, dostają różnorakie bronie, żeby ułatwić sobie zwycięstwo, a wszystko to dla uciechy widzów!


  wybrany4567@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. "Polszczyzna na co dzień" - bo nie tylko czytanie jest ważne, ale również posługiwanie się (pisanie) poprawną polszczyzną ! Czytanie musi iść w parze z pisaniem :) (albo też z wypowiedzią ustną ;D) Swoją drogą polecam ten podręcznik !!! ;-)

  Angelika - gela1612@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. "Słownik wyrazów obcych".
  Powód bardzo prosty- wiele książek zawiera wyrazy trudne, nieznajome, po prostu "obce", a niestety przeciętny czytelnik nie posiada na półce ani jednego słownika prócz słownika ortograficznego. Mając w posiadaniu chociażby kieszonkowe wydanie książki tłumaczącej obco brzmiące wyrazy, odbiór tekstu stanie się o wiele prostszy, a każde słowo -zrozumiałe. Dzięki temu z pewnością lektura będzie o wiele bardziej udana, a dodatkowo także i kształcąca:)


  shczooreczek@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. "Podręczny poradnik Savoir vivre na co dzień" Agnieszka Sakowicz.

  W dzisiejszym świecie, w dobie komputerów i kontaktów które odbywają się głownie online wiele osób traci zdolność do właściwego i należytego zachowania się w określonych sytuacjach. Taka książka byłaby – może nie od razu, ale z czasem - idealną pozycją dla każdej osoby, by pokazać jej oraz wpoić pewne zasady i powinności, jak w danym miejscu, wobec danej osoby czy konkretnych warunkach należy się zachować, co należy mówić itp. Selkar dzięki takiemu działaniu stałby się częścią procesu mającego na celu ukulturalnienie rzeszy Polaków, szczególnie tych młodych.

  barahir1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń