wtorek, 23 lipca 2013

Konkurs z ArtTravel


Wspólnie z ArtTravel, chcielibyśmy zaprosić Was do konkursu, w którym do wygrania są 3 egzemplarze książek:

- Przewodnik Chorwacja. W kraju lawendy i wina Wydawnictwo Bezdroża
- Fotografia przyrodnicza. Techniki pracy najsłynniejszych fotografów natury. Wydawnictwo Helion
- Makaron w sakwach czyli rowerem przez Andy i Kordyliery. Wydawnictwo Bezdroża

Kilka słów o naszym partnerze: ArtTravel największy sklep specjalizujący się w sprzedaży wydawnictw turystycznych, takich jak przewodniki i literatura podróżnicza, rozmówki, poradniki, albumy, mapy i atlasy samochodowe i turystyczne, plany miast, mapy ścienne oraz globusy i globobary, otworzył w centrum Warszawy  i Łodzi  księgarnie stacjonarne ArtTravel oraz punkt odbioru zamówień ArtTravel w Gdańsku.

ZADANIE KONKURSOWE:

Dlaczego warto podróżować? Odpowiedź uzasadnij w max. 3 zdaniach.

CZAS TRWANIA KONKURSU:

- 23.07 2013r. - 30.07.2013r. (włącznie)
- ogłoszenie wyników nastąpi 31 lipca 2013r.

NAGRODY:

3 egzemplarze książek:

· Przewodnik Chorwacja. W kraju lawendy i wina Wydawnictwo Bezdroża
· Fotografia przyrodnicza. Techniki pracy najsłynniejszych fotografów natury. Wydawnictwo Helion
· Makaron w sakwach czyli rowerem przez Andy i Kordyliery. Wydawnictwo Bezdroża

REGULAMIN KONKURSU:

- Organizatorem konkursu jest blog Książki Moja Miłość wraz z Księgarnią ArtTravel.
- Udział w konkursie może wziąć każda osoba.
- Nagrodami w konkursie są trzy egzemplarze książek:

· Przewodnik Chorwacja. W kraju lawendy i wina Wydawnictwo Bezdroża
· Fotografia przyrodnicza. Techniki pracy najsłynniejszych fotografów natury. Wydawnictwo Helion
· Makaron w sakwach czyli rowerem przez Andy i Kordyliery. Wydawnictwo Bezdroża

- Zadanie konkursowe polega na napisaniu w max. 3 zdaniach odpowiedzi na pytanie: Dlaczego warto podróżować?
- W treści komentarza proszę o umieszczenie swojego adresu e-mail przez którego można skontaktować się w razie wygranej.
- Proszę o dołączenie do obserwatorów naszego bloga lub do profilu na Facebooku oraz polubienie profilu ArtTravel.pl
-Spośród zamieszonych komentarzy wybierzemy najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi i je nagrodzimy.
-Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 31.07.2013r.
- Zwycięzcy konkursu będą mogli odebrać nagrody w Księgarniach stacjonarnych ArtTravel w centrum Warszawy (ul. Jana Pawła II 43 a; godz. 10.30-19.00) i Łodzi (ul. Gdańska 145 (godz. 8.30-18.00) oraz
w punkcie odbioru zamówień w Gdańsku.W przypadku nie możności odbioru osobistego, nagroda zostanie dostarczona za pośrednictwem Poczty Polskiej.

10 komentarzy:

 1. Ponieważ prawie nic nie daje takiego szczęścia i cudownych,radosnych doznań jak ciekawe podróże. Jak poznawanie świata, poszerzanie horyzontów, obcowanie z nowymi kulturami i zwyczajami. Można to określić jako naukę poprzez zabawę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama nie jestem poetką, więc nie wyrażę własnymi słowami dlaczego podróżowanie jest tak wspaniałe, powtórzę więc słowa, które napisał Leopold Staff "(...) większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!" Ja sama podróżuję aby móc kiedyś powiedzieć „Jak wszyscy wielcy podróżnicy, widziałam więcej niż pamiętam i pamiętam więcej niż widziałam”.( Benjamin Disraeli)

  Dorota Piasecka

  doroteapiasecka@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto podróżować dlatego że wiedza książkowa przy tym się chowa i nie ma to jak na własnej skórze odczuć radości,jakie dają podróże.Nie opisze żadna książka jak to jest zobaczyć egzotycznego pajączka,żadne zdjęcie nie odda zachodów słońca kolorów,nie pomoże podejmować jakże trudnych wyborów,bo czyż nie jest wyborem trudnym zdecydować między pływaniem w basenie a plażowaniem nudnym.Zaś książka czy internet piramid dotknąć nie pozwoli,albo skosztować oryginalnego ravioli, dlatego zachęcam do podróżowania,najdalszych świata zakątków zwiedzania,oraz kultury innych krajów poznawania.

  Krzysztof Wojniak

  e-mail:ratel1984@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dawniej elementem edukacji, obycia było podróżowanie i poznawanie innych krajów, kultur, ludzi - zalety tego rozwiązania są do dziś aktualne :))

  OdpowiedzUsuń
 6. ...ponieważ jest to jedyny narkotyk, który daje wolność i otwartość na ludzi i nie ma skutków ubocznych. Warto zatem opuścić bezpieczną przystań a wtedy wkroczymy w magiczny, inny świat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Warto podróżować, ponieważ to pozwala lepiej poznać siebie, np. wśród szumu potoku, czy śpiewu ptaków można, wyciszając się, zastanowić się nad tym, co jest dla nas najważniejsze, co nadaje sens naszemu życiu. W sytuacjach ekstremalnych i niespodziewanych dowiadujemy się, na ile nas stać i zaczynamy doceniać bliskość drugiej osoby, która nieraz potrafi wybawić nas z opresji. Oprócz tego, że podczas wędrówek wsłuchujemy się w melodię własnego serca w kontakcie z naturą i docieramy do prawdy o sobie samym, to jeszcze w przyjemny sposób, pośród nowych dźwięków, miejsc, zapachów, w kontakcie z odmiennymi kulturami i ciekawymi osobami, uczymy się świata.
  Pozdrawiam,
  Gosieńka
  dziecina1@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Podróże poszerzają horyzonty, kształtują światopogląd, charakter, zmysł estetyczny, otwierają na inne kultury, uczą tolerancji, cierpliwości i odpowiedzialności za własne działania. Pozwalają na lepsze przyswojenie obcego języka, gdyż człowiek musi jakoś się komunikować, żeby przetrwać. Są wskazówką do dalszego życia, a przy tym hartują organizm i zmuszają do samodzielności, dodają wiary w siebie.
  Tomasz
  reveriet@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem trochę trudności z dodaniem odpowiedzi przez AIM. Krzyczy, że nie może zweryfikować Bloggera. Dodało, tylko jakoś dziwacznie, bo nazwa powinna być reveriet, a nie e2c6eeac-f946-11e2-b428-000bcdcb471e. Obserwuję ten blog też pod tą nazwą.

   Usuń
 9. aech nie zdążyłem :( ale napiszę. Warto ponieważ nic tak nie poszerza wyobraźni jak podróże,które są jakby pożywką dla marzeń. Podróże kształtują charakter i nieraz uczą pokory.I udawadniają nieraz , ze to co nam się wydaje nierealne , jest jak najbardziej prawdziwe. jacek@wp.pl

  OdpowiedzUsuń