wtorek, 13 września 2011

Wyniki KonkursuWszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Nagrodę - książkę: Poradnik dla babci i dziadka. Gry, zabawy, wskazówki, jak wesoło spędzać czas z wnukami. otrzymuje Klaudyna za komentarz:
Będąc małą dziewczynką ogromnie lubiłam przebywać w towarzystwie babci, bowiem zawsze miała ogrom ciekawych pomysłów, na które mama z pewnością nigdy by się nie zgodziła. 
Kiedy było zimno na dworze, zajmowałyśmy się kreowaniem naszej wyobraźni. Tak powstawały piękne kwiaty z bibuły, ubranka dla lalek, haftowane serwetki haftem krzyżykowym, naszyjniki z makaronu, ozdoby świąteczne od łańcuchów na choinkę zaczynając na wielkanocnych kurczaczkach z wełny kończąc. 
Nigdy by się to nie udało, gdyby nie inwencja twórcza mojej babci. Dlatego w naszym domu królowały ozdoby wykonane naszymi „łapkami”,nawet wtedy, kiedy podirytowana mama musiała sama sprzątać pobojowisko :)  
Latem najchętniej czytaliśmy książki kołysząc się na huśtawce zawieszonej na werandzie, jedliśmy wtedy pierwsze truskawki z cukrem popijając sokiem z pomarańczy. Wspomnę też,że ogromną frajdę stanowił dziadka sad, niezmierzony jak wówczas pamiętam, pełen soczystych jabłek,brzoskwiń i śliwek. Wspinałam się wtedy na ramiona dziadka po najsłodsze owoce, z których babcia miała przygotować nadziewane francuskie ciasteczka.  
Wspaniałe chwile przeżyłam w ich towarzystwie, nauczyłam się co znaczy dawać miłość nie tylko poprzez zabawę ale i bliskość drugiej osoby. Kto więc powiedział, że dziadkowie tylko rozpieszczają swoje wnuki niech żałuje, że nie spotkał się z moją błyskotliwą babcią...
Gratulujemy!

Pozostałych, którym nie udało się tym razem zapraszamy jeszcze dziś na kolejny konkurs.2 komentarze:

  1. Super!! Ogromnie się cieszę z wygranej :) Książeczka na pewno sprawi wiele radości.
    Dziękuję jeszcze raz a tym co się nie udało życzę wiele szczęścia w następnym konkursie :)
    Powodzenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulujemy serdecznie i życzymy miłej lektury!:)

    OdpowiedzUsuń