czwartek, 19 maja 2011

Wyniki Konkursu Księgarnia Selkar.pl

Witam,

Czas na ogłoszenie wyników naszego ostatniego konkursu, który organizowany był wraz z Księgarnią Selkar.pl. Waszym zadaniem było wybrać jedna książkę, która Waszym zdaniem powinna gratisowo być dodawana do zakupów robionych w Księgarni Selkar.plKoszulki otrzymują:

cyrysia "Moim zdaniem, uważam, że książka ,,Balsam dla duszy. Opowiadania krzepiące serce'' Jacka Canfielda i Marka Victora Hansendo, powinna być najdoskonalszym prezentem, dla każdego nawet najmniejszego zamówienia złożonego w Księgarni Selkar.pl. 
Książka ta zawiera, wiele opowieści, które poruszą każde czytelnicze serce, ponieważ nasycone są nadzieją, siłą, humorem czy mądrością. 
Bez względu na nasz stan duchowy, dzięki ,,Balsamowi dla duszy'', nasze życie nabierze innego znaczenia, więc warto by każdy z nas miał takie ,,lekarstwo'' w swej biblioteczce."


Powód bardzo prosty- wiele książek zawiera wyrazy trudne, nieznajome, po prostu "obce", a niestety przeciętny czytelnik nie posiada na półce ani jednego słownika prócz słownika ortograficznego. Mając w posiadaniu chociażby kieszonkowe wydanie książki tłumaczącej obco brzmiące wyrazy, odbiór tekstu stanie się o wiele prostszy, a każde słowo -zrozumiałe. Dzięki temu z pewnością lektura będzie o wiele bardziej udana, a dodatkowo także i kształcąca:)"Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie oraz zapraszamy do naszego nowego konkursu oraz do zapoznania się z ofertą promocyjną z Okazji Dnia Matki w Księgarni Selkar.pl4 komentarze:

 1. Dziękuję!!

  Gratuluję również Cyrysi:))

  OdpowiedzUsuń
 2. O? jaki miłe zaskoczenie. Dziękuję bardzo i gratuluje również Scathach :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz czekamy na Wasze fotki :-) w koszulkach rzecz jasna!

  OdpowiedzUsuń