poniedziałek, 28 października 2013

Konkurs poniedziałkowy :)

Na dobry początek tygodnia, przygotowaliśmy dla Was konkurs :)Nagrodą będzie anglojęzyczny egzemplarz książki Pani Magdaleny Ganowskiej dedykowanej współczesnym kobietom, pt.: " Imperfect".

Zadanie konkursowe polega na napisaniu w 3 zdaniach Twojej definicji "Imperfect", czyli "Niedoskonała". Jak zawsze liczymy na kreatywność :)

Czas trwania konkursu:
28.10.2013r - 1.11.2013r. (włącznie)O autorce i książce słów kilka:
 

Magdalena Ganowska, skrajna optymistka ze słowotokiem z Wielkopolski, na co dzień pracuje w biurze rachunkowym. Jako zagorzała czytelniczka, od zawsze marzyła o napisaniu książki. Jej pierwsza powieść, Niedoskonała, to historia o trudnych związkach i miłości, poruszająca wiele tematów tabu. Ta osadzona we współczesnym Gdańsku opowieść została wydana w sierpniu tego roku poprzez niezależne wydawnictwo CreativeSpace, część koncernu Amazon. Magdalena dzieli swoje życie z mężem, Michałem, zagorzałym fanem Klubu Sportowego Juventus i dwuletnią córka, Nadią, hyperaktywną miłośniczką kotów. Kanarkowa Panda, wystająca dumnie pod ich blokiem, lubi myśleć o sobie jako o nieodzownej części tej niezwykłej rodziny.
"Niedoskonała", to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia która prowadzi czytelnika poprzez niecodzienne i pełne wyzwań związki. Magdalena, główna bohaterka, narratorka opowieści, mogłaby być każdą z was. Pospolita na pierwszy rzut oka, a w rzeczywistości niezwykła i unikalna. Przedstawiona w tej historii młoda kobieta jest dowodem na to, iż dotknięcie dna, nie oznacza końca. Samotność, ta śmiertelna współczesna choroba, to właśnie przypadłość na która Magdalena cierpiała od rozwodu swoich rodziców. Jako piętnastolatka wdała się romans który miał uleczyć jej dusze i ukoić smutki a stał się ich głównym powodem. Wiele lat później, ta młoda, zatracona młoda kobieta dostaje drugą szansę od życia, jednakże, bagaż doświadczeń który dźwiga na swoich plecach to coś, co ją przeraża i z czym nie umie sobie poradzić. Zaczynając od szokującego prologu, poprzez boleśnie szczere i zaskakujące retrospekcje, czytelnik ma szansę zanurzyć się w tej osadzonej we współczesnym Gdańsku opowieści. Ta niezwykła powieść, napisana po angielsku przez debiutantkę, jest dowodem na to, że w życiu wszystko jest możliwe.

POWODZENIA!


REGULAMIN KONKURSU:


- Organizatorem konkursu jest blog Książki Moja Miłość
- Udział w konkursie może wziąć każda osoba.
- Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz anglojęzycznej książki Magdaleny Ganowskiej "Imperfect".
- Zadanie konkursowe polega na napisaniu w 3 zdaniach definicji słowa "imperfect".
 - W treści komentarza proszę o umieszczenie swojego adresu e-mail przez którego można skontaktować się w razie wygranej.
- Proszę o dołączenie do obserwatorów naszego bloga lub do profilu na Facebooku
-Spośród zamieszonych komentarzy wybierzemy jednego zwycięzcę
-Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 2.11.2013r.

9 komentarzy:

 1. Niedoskonała - nieperfekcyjna jak Perfekcyjna Pani Domu, test na białą rekawiczkę byłby oblany :) Jestem mama z wadami, lecz najbardziej kochaną przez swoje dziecko. Popełniająca błędy każdego dnia w wychowaniu Córki. Mająca bałagan i kurz na półkach, bo czas spędzam na placu zabaw z dzieckiem, ale za to obie jesteśmy szczęśliwe!

  Dorota S. dorciam@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka nie do końca w moim guście, ale pozwolę sobie udostępnić na FB myślę, że tak kogoś innego zainteresuje;) Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Panie Mirku, żeby nie było zbyt monotonnie ;)

   Usuń
 4. Ten pan po prawej, pani na fotelu i dziecko dłubiące w nosie przy kominku: wszyscy macie wady! Oczywiście nie tylko wy, ja też. Każdy z nas jest nieperfekcyjny, ponieważ najzwyczajniej w świecie jesteśmy jedyni w swoim rodzaju, no bo, gdybyśmy byli idealni, to każdy byłby taki sam, a tak, to nasze wady i niedoskonałości wyróżniają nas wśród tłumu. :)

  Pozdrawiam serdecznie,
  zuzanka.dd@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Niedoskonała - mogłoby się wydawać, że bycie niedoskonałym oznacza jakieś wybrakowanie - a ja myślę, że jest wręcz przeciwnie - to właśnie bycie niedoskonałym czyni nas ludźmi. A samo to, że każdy z nas dąży do doskonałości w jakiejś dziedzinie i potrafi uczyć się na błędach sprawia, że jesteśmy doskonali w tej swojej niedoskonałości. :)
  justiiii@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Imperfect – wadliwy, felerny, niedoskonały, być może zbyt duży, a może zbyt mały. „Imperfect” – więc czegoś jej/jemu brakuje, co doskonały wizerunek psuje. „Imperfect” – to człowiek, bo przecie każda ludzka istota, ma zalety jak anioł, ale i wady niczym hołota.

  To tyle w temacie niezbyt udanych rymów, które jednak jakąś tam definicję stworzyły. Ale że „imperfect” to słowo nie polskie, więc przydała by się także i angielska definicja.

  „Imperfect”:
  Imperfect knowledge can be incomplete, an imperfect glass is broken a bit. The imperfect person can be immature, an imperfect car is not always sure. The imperfect sight is totally blind, an imperfect is whole our mankind!

  Pozdrawiam!
  werka7@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Imperfect - niedoskonały? nie! dla mnie to słowo oznacza: "normalny" ;) Niech mi ktoś odpowie, czy są ludzie doskonali, idealni, bez skazy? nie sądzę ;) To samo dotyczy się rzeczy, pogody, jedzenia... Nie ma ani rzeczy, ani miejsc, ani ludzi perfekcyjnych.
  Wszyscy jesteśmy imperfekt - wszyscy jesteśmy normalni ;)

  Pozdrawiam :)
  biedro_nka@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Były już wyniki? Miały być opublikowane do 2... może przegapiłam ;)

  OdpowiedzUsuń