piątek, 14 czerwca 2013

Lato moralnego niepokoju - zbior opowiadań - ZAPOWIEDŹ

"Taka jest zaleta dobrych antologii, że jest w nich różnorodność – i „Lato moralnego niepokoju” jest właśnie tego rodzaju antologią." - Jakub Winiarski, pisarz, nauczyciel pisania

"Opowiadanie to najtrudniejszy z pisarskich gatunków. Jak w soczewce przeglądać się w nim może zarówno wybitny talent autora, jak i demaskować jego kompletny brak. Autorzy niniejszej antologii posiedli jednak sekret mistrzostwa krótkiej formy: pokazują nie opisują. Obrazy namalowane ich słowami na długo pozostaną w waszej wyobraźni" - Katarzyna Bonda, pisarka

"Zapraszam Cię, Drogi Czytelniku do lektury, jak do suto zastawionego stołu, gdzie oto leży przed Tobą trzynaście opowiadań, jak trzynaście wykwintnie przygotowanych dań. Znajdziesz tu wszystko, co najbardziej lubisz: soczysty romans i pikantne przygody miłosne, podaną na ostro sensację i delikatną dla podniebienia obyczajówkę, świetnie wysmażoną fantastykę i złowrogo gorzką intrygę. Nie brakuje tu również smakowitego humoru, pieprznej filozofii życia i wreszcie wonnej magii, która przeniesie Cię tam, gdzie jeszcze nigdy nie byłeś. Każde z tych opowiadań jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, jak wyjątkowi i niepowtarzalni są ich autorzy. Przeczytaj koniecznie. Polecam." - Iwona Grodzka-Górnik, pisarka, autorka "W niebie na agrafce"

"Jak mówi mój ulubieniec z dziecięcej kreskówki „w czasie wakacji nie wolno się nudzić”. To czas cudowny i wyjątkowy, który daje niezwykłe możliwości. Latem można poznać fajną dziewczynę, spotkać obcych, zgubić duszę i wytrzepywać piasek z majtek. Jeśli brak Wam własnych pomysłów na lato zajrzyjcie do tej książki. Jest w niej wszystko poza nudą. Polecam." - Kasia Bulicz-Kasprzak, pisarka, autorka "Nie licząc kota, czyli kolejna historia miłosna"


Zapraszamy również na stronę książki na Facebook na której możecie przeczytać fragmenty opowiadań, wywiady z autorami oraz informacje o książce.


2 komentarze:

  1. Czekam z niecierpliwością na jej wydanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszamy do sprawdzenia listy książek, które polecamy na lato :)
    http://www.zyjintensywnie.pl/poczytaj-mi-w-lato/

    OdpowiedzUsuń