czwartek, 1 września 2011

Wrocław - spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie


Wszystkich kochających książki, miłośników literatury i książkoholików zapraszamy na spotkanie autorskie, które odbędzie się 3 września o godzinie 16:00 we Wrocławiu w Księgarni "Tajne Komplety" przy ulicy Przejście Garncarskie 2

Na spotkaniu autorskim będzie można osobiście poznać trzy wyśmienite autorki, które w zbiorze opowiadań "Książki Moja Miłość" napisały wspólnie opowiadanie pt: "W pogoni za mordercą".

Agnieszka Lingas-Łoniewska, Katarzyna Pessel i Sylwia Szymkiewicz - Borowska, to autorki, których połączyła nie tylko pasja do pisania, ale również pasja do wspólnego spędzania czasu i kreowania wyśmienitych opowieści, których bohaterowie i bohaterki są nietuzinkowe i na długo zapadają czytelnikowi w pamieć.


Podczas spotkania gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę, niezapomniane chwile oraz możliwość zakupienia zbioru opowiadań "Książki Moja miłość" wraz z dedykacją autorek
4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda tylko, że spotkanie jest na 16:00 ;( znowu nie będę mogła być. owszem, kawałek mam do Wrocławia, ale gdyby to było na 13-14, to by mnie puszczono.
  ubolewam nad tym, tym bardziej, że jest tam wspaniała autorka Pani Agnieszka Lingas-Łoniewska... :((

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż niestety nie wszystkim dogodzimy, ale obiecuję, ze to nie ostatnie spotkanie :-)) Może następnym razem? :))

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystko zależy od godziny :)

  OdpowiedzUsuń